Samsung Galaxy Note 2 Kullananlar Kulübü

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
hepinizi ekledim arkadaşlar. gecikme için kusura bakmayın :)

bu arada [MENTION=340086]Kupa Beyi[/MENTION] etiketlemeleri yapamamışsın o yüzden bildirim gelmedi bize :)

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
hepinizi ekledim arkadaşlar. gecikme için kusura bakmayın
001_smile.gif

bu arada Kupa Beyi etiketlemeleri yapamamışsın o yüzden bildirim gelmedi bize
001_smile.gif

@[URL="http://forum.shiftdelete.net/member.php?u=130683"]android3[/URL] oldu mu :D

mhmtckmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Faturalı yurtici satmak isteyen varsa fiyat pm atsin tamir gormemis. biradere hediye alacağim

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sa arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum note 2 yi çok memnunum ama bir kaç soruna çözüm bulamadım
1-) bellek dolu olduğunda telefonun şarjı yaklaşık 2 günü çıkarıyor :D ama bellekten bişeyler silip rahatlatim dediğimde senkronizeler çalişiyor otomatik güncellemeler fln filan 1 günü zor çıkarmaya başliyor bide 3g açıksa 5 saatte bitio...otomatik günc. halletimde genede sorun devamediyor
2-)4.3 geleceğinden dolayı ota dan takip ediyorum modifiye edildi diyor ama sdkartla- sim kartı çıkarıp kontrol ettiğimde normal ariyor
3-)4.3 ile aircommand gelmicekmiş bunun için unoffical romlar çıktı videolarda düzgün çalişiyor gözüküyor bildiğin note3 oluo :) bunu tavsiye edermisiniz garantiden çıkar derseniz ztn yurtdışından aldım :)

bide size tavsiye sizy den sticker yapıştrdım çok hoş tavsiye ederim yanlar içinde ince bir koruma alırsanız telefondaki plastik hava kayboluyor :)

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sa arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum note 2 yi çok memnunum ama bir kaç soruna çözüm bulamadım
1-) bellek dolu olduğunda telefonun şarjı yaklaşık 2 günü çıkarıyor :D ama bellekten bişeyler silip rahatlatim dediğimde senkronizeler çalişiyor otomatik güncellemeler fln filan 1 günü zor çıkarmaya başliyor bide 3g açıksa 5 saatte bitio...otomatik günc. halletimde genede sorun devamediyor
2-)4.3 geleceğinden dolayı ota dan takip ediyorum modifiye edildi diyor ama sdkartla- sim kartı çıkarıp kontrol ettiğimde normal ariyor
3-)4.3 ile aircommand gelmicekmiş bunun için unoffical romlar çıktı videolarda düzgün çalişiyor gözüküyor bildiğin note3 oluo :) bunu tavsiye edermisiniz garantiden çıkar derseniz ztn yurtdışından aldım :)

bide size tavsiye sizy den sticker yapıştrdım çok hoş tavsiye ederim yanlar içinde ince bir koruma alırsanız telefondaki plastik hava kayboluyor :)

Hocam belki batarya dan kaynaklanıyor olabilir. Çünkü ben daima 3g yi açık bırakırım. 1 günü rahat rahat çıkartıyor. Hatta %30-35 falan kalıyor onuda oyun oynayarak bitiriyorum. 3. madde içinde madem telefon yurt dışından yapmanda sakınca yok. Nasıl olsa garantisi bitmiş.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360

3G veya wifi şarj bitirmez yani 5 saatte bitirmez... Bende kullanıyorum sitelerden çıkıyorum belleği temizleyerek kullanımda olmuyor sadece bağlı kalıyor arada fark bu... Diğerlerini biraz daha açarsan anlayacam :D Tavsiyeler için teşekkürler birer resim koysan görsel olarak daha kalıcı olur...

High_Voltage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 duyunca hemen atladım geldim beyler bende note 2 ciyim android 4.4 kullandım tabi unoffical sonra tekrardan 4.1.2 ye döndüm omega v18 rom perseuskernel 1.8 ghz modunda kullanıyorum kral makine yaa :D

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
5 saat biraz abartılı olmuş olabilir :)

https://drive.google.com/file/d/0B3EK7_9p9_JKYTBzbWhpRU1ScEtrUU9wMkloanJNRlU3SE5R/edit?usp=sharing

note 3 benziyor böylelikle :) ön tarafını yapıştırmıştm sonra ekrana değdi için algılamada sorun olduğu için geri çıkarmak zorunda kaldım

http://sizy.com.tr/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hocam belki batarya dan kaynaklanıyor olabilir. Çünkü ben daima 3g yi açık bırakırım. 1 günü rahat rahat çıkartıyor. Hatta %30-35 falan kalıyor onuda oyun oynayarak bitiriyorum. 3. madde içinde madem telefon yurt dışından yapmanda sakınca yok. Nasıl olsa garantisi bitmiş.
usta haklısında ama şu senkronizlerdenmidir nedir şarj çabuk bitiyor ama taki bellek doldu uyarısı geldiğinde senkronizler çalişmadığından sanırsam çok iyi gidiyor batarya bazen geceleri koymuyorum 2 günü bile zorlasan çıkaracak :D (mobil verisi-wifi açıkken)

note 2 duyunca hemen atladım geldim beyler bende note 2 ciyim android 4.4 kullandım tabi unoffical sonra tekrardan 4.1.2 ye döndüm omega v18 rom perseuskernel 1.8 ghz modunda kullanıyorum kral makine yaa :D

iki soru sorcam niye geri 4.1.2 döndün bide tigra rom var xda da paylaşırmış yüklemesini falanda koymuşlar özellikleri harika bilidğin note 3 :)
[video=youtube;thSG5nRWrEo]http://www.youtube.com/watch?v=thSG5nRWrEo[/video]

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Sanırım oldu :D Teşekkürler...
[MENTION=130683]android3[/MENTION]

5 saat biraz abartılı olmuş olabilir :)

https://drive.google.com/file/d/0B3EK7_9p9_JKYTBzbWhpRU1ScEtrUU9wMkloanJNRlU3SE5R/edit?usp=sharing

note 3 benziyor böylelikle :) ön tarafını yapıştırmıştm sonra ekrana değdi için algılamada sorun olduğu için geri çıkarmak zorunda kaldım

http://sizy.com.tr/
Bu olay tutulur da nasıl nerede yaptırabilir sitelere pek güvenim yok :)

----------------------------------------------------------------------------
Note 2 de kalem çıktığı zaman geri ve seçenek tuşana el ile basmanız gerekir ancak bunun kalem ile kısa yoluda vardır...

Hareketler aynen şu şekildedir...

ImageThumbnail2.aspx

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar;
Samsung Not 2 telefonum hakkında çok acil bir sorum olacak, Telefonumun şarjı yaklaşık 17-18 saat kadar dayanabiliyor, Not 2 telefonlarda 2 - 2,5 gün bataryası dayanır diye duymuştum, neden bu sıkıntıyı yaşıyorum acaba,
Size telefonumda gün içerisinde neler yapıyorum sıralayayım.
1- Telefonumda 6 adet Mail hesabı gün boyu açık konumda 2- Telefonumda yaklaşık 80 adet uygulama var 3- İşyerinde olduğum zaman wifi ağını kullanıyorum dışarıya çıktığımda mobil veri kullanıyorum 4- Güç tasarruf modunu kullanıyorum ekran ışığım kısık yani 5- telefonumu şarzdan çektiğim zaman %100 olarak 6-7 dk kadar dayanıyor hemen düşüşe başlıyor. 16-17 saat gitmesi normal mi acaba, yardımcı olurmusnuz.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Merhabalar;
Samsung Not 2 telefonum hakkında çok acil bir sorum olacak, Telefonumun şarjı yaklaşık 17-18 saat kadar dayanabiliyor, Not 2 telefonlarda 2 - 2,5 gün bataryası dayanır diye duymuştum, neden bu sıkıntıyı yaşıyorum acaba,
1- Telefonumda 6 adet Mail hesabı gün boyu açık konumda 2- Telefonumda yaklaşık 80 adet uygulama var 3- İşyerinde olduğum zaman wifi ağını kullanıyorum dışarıya çıktığımda mobil veri kullanıyorum 4- Güç tasarruf modunu kullanıyorum ekran ışığım kısık yani 5- telefonumu şarzdan çektiğim zaman %100 olarak 6-7 dk kadar dayanıyor hemen düşüşe başlıyor. 16-17 saat gitmesi normal mi acaba, yardımcı olurmusnuz.

6 tane mail hesabının açık olmasından ziyade ekran açıklığı süresi kaç saat? 80 uygulamadan hangilerini gün içerisinde kullanıyorsunuz? Oyun mu oynuyorsunuz? Sürekli 3g mi açık oluyor dışarıda? 16 17 saat normal bana göre. Benimki de bazen 13 saatte bitiyor, bazen 1 günü geçiyor. Kullanıma bağlı olarak değişiyor.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Merhabalar;

Sabah 7'de telefonu şarjdan çıkarıyorum... Yolda cepten interneti açıp serviste iken hesaplara bakıyorum sonra iş geliyor wifi açıyorum sohbet ederim ara ara sonra online oyun oynarım (hem internet hem oyun bir arada) sonra telefon ile görüşürüm ekran parlaklığı sonda olur... Banka hesaplarına girer çıkarım eve gidene kadar interneti kullanırım akşam eve gidince devam ederim yoğun kullanım oyun internet sonra saat 12 gibi yatar şarja takarım... Beni idare ediyor işte dahası 2 gün olsa ne 3 gün olsa ne mağdur etmesin yeter :)

KR4L

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.. Arkadaşlar bana önerebileceğiniz 4.3 ROM var mı? note3'e benzeyen ROMlar varda beceremedim bir türlü yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler..

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence bu süre normal sizin için, Cihazı çok yoğun kullanıyorsunuz ve şarjının gitmeside normal. Bende yoğun kullanımda 1 gün,orta kullanımda 2 gün gidiyor. Yani bir sorun yok.

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Benide kulube kaydet kardeş gerçi henüz kargo getirmedi aradım yoldaymış telefon.1199 TL aldım yeni.Telefonlar ikiye ayrılır not 2 ve diğerleri.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Benide kulube kaydet kardeş gerçi henüz kargo getirmedi aradım yoldaymış telefon.1199 TL aldım yeni.Telefonlar ikiye ayrılır not 2 ve diğerleri.

Şimdiden hayırlı olsun... 50. üyemizsin :) Fiyat iyi 1350 civarlarında hep...
[MENTION=130683]android3[/MENTION] modum :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

şimdiden hayırlı olsun :) 50. sırayı kaptın :D

100. üyeye [MENTION=340086]Kupa Beyi[/MENTION] hediye alsın :mrgreen:

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
bende 51.inci oluyum :)

Hoş geldin kardeşim :)

şimdiden hayırlı olsun :) 50. sırayı kaptın :D

100. üyeye @Kupa Beyi hediye alsın :mrgreen:

100 az olmaz :D 444 Üyeye bir aksesuar alabilirim :D Bu arada konumuz sabitlene bilir mi modum?

Güncelleme ne zaman gelecek ?

2013 bitmeden bir noel hediyesi yaparlar herlade :)

--------------------------------------------------------------------
Note II ile çektiğim iki manzara resmi :)

ux5nu.jpg

Orduda Çekmiştim...

ux5qc.jpg

Trabzonda çekmiştim...

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
orjinal 4.3 hayal kırıklığı diyebilirim beklentilerimin çoğunu karşılamadı.. cihaz müthiş hızlanıyor eyw. ama note 3 uygulamaları gelmiyor biz note 2 aldığımızda tüm uygulamalarımızı ertesi güncelleme ile s3 e vermişti ama bize gene birşey yok custom rom a devam artık

hakndemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kupa Beyi Ordu'da çektiğin resim benim köyün resmi görünce duygulandım hemen indirdim bilgisayara, sağolasın. Beni'de ekleyebilirsiniz note 2 kullanıcısı olarak, uzun zamandır kullanıyorum ağırlık dışında memnunum telefondan.