Samsung Galaxy Note 10 Lite 2021 yılında alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

ethemkvnc

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Herkese iyi forumlar dilerim.

Yeni bir telefon ihtiyacım oldu. Uygun model olarak note 10 lite gördüm. Sebebi ise amoled ekranın güzelliği ve s-pen i oldu. Telefon görüşmesi, sosyal medya ve YouTube vs için kullanacağım. S pen istemem deki sebep ise şantiye vs AutoCAD programında ölçü almasın da kolaylık olması açısından veya fotoğraf üzerine not almak açısından Note 10 Lite istiyorum. Ancak arkasının plastik olması hiç hoşuma gitmedi birde ısınıyor gibi şeyler okudum. Uzun süredir kullanan arkadaslar yorumlarınızı belirtirseniz çok sevinirim. Yani bu paraya değer mi demicem çünkü bunu alırsam Spen ve tasarım ekran için alacağım yoksa muadil ürün Xiaomi gibi markalarda performans olarak tabi ki daha iyisi var ama hiç oyun oynayan biri değilim. Buna karşın arkadaşım ısrarla iPhone 11 tavsiye ediyor. iPhone 11 tarafında işte tek begenmedigim yönü ekran gövde oranı düşük olması biraz kalın olması. Yoksa eski bir iPhone kullanıcısıyim. Hem kamerası hem kalitesi ve yazılımsal sorunlarının olmamasından dolayı iPhone 11 etmeyi düşünüyorum ama o fiyat farkını vermeme değer mi sizce ? Yoksa Samsung her işimi karşilar mi ?

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar dilerim.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
şuan amazonda 5.600 lira olan samsung galaxy s10 lite tavsiye ederim galaxy note 10 lite exynos işlemcisinden daha iyi.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Kalem ihtiyaçsa zaten Note serisinden alacaksınız ve Note 10 Lite alınır, sorunlu bir model değil. @SENİOR_53 Note 10 Lite kullanıyor o da yardımcı olacaktır.

Eawald

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Kalem takıntın yoksa S10 Lite al hocam. Asla pişman etmez.