Sakal üstü Kıllar Için çözüm Var Mı?

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Arkadaşlar yanakta tüylerim vardı. Bir gün berbere gittiğimde daha temiz olsun diye ağda yaptırmıştım ve ağda yaptırdıktan sonra iyice artmaya başladı ve şimdi tüy değil kıl halini aldı :D Sürekli ağda yaptırmaktan sıkıldım. Tek çözüm epilasyon mu acaba? Epilasyon yaptırmayı tercih edermisiniz?

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Sal gitsiiinn....Sakal olsun ,bıyık olsun ,iyi bak şekil olsun

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Klasik ağda yapıyorsa şeker içerdiği için kıl köklerini besleyerek çoğaltır tüğleri. Sir ağda kullanılırsa şekersiz olduğundan zamanla kıl köklerini zayıflatır.

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Tüy azaltıcı kremler var Bioder mesela. Ama epilasyon yaptırmak daha kesin çözüm.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
İspirtolu çubukla yakıyorlar. Biraz acıyor ama faydalı

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Sir ağda, tüy dökücü kremler, epilasyon. Bu 3 ünden birini tercih edebilirsin. Kesin çözüm ise epilasyon.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
sir ile aldır
bi süre pembe yanakla gezersin ama çıkmaz kolay kolay :)

Reaksiyon puanı
7
Ya tüy halindeyken dokunmayacaksın bazı berberler bide bazen makinayla giriyor oraya o zaman ayvayı yedin :D kesin çözüm epilasyon ağda yapsanda tekrar çıkıyo yaksanda çıkıyo

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Karınca Yumurtası Yağı diye bişey satıyolar, 6 ayda yok ediyomuş, nette araştır istersen

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Karınca Yumurtası Yağı diye bişey satıyolar, 6 ayda yok ediyomuş, nette araştır istersen

O sattıkları şey sahte. Özgün yağ Türkiye'de yokmuş, kazıklıyorlarmış bizleri. :)

Arkadaşların da dediği gibi sir ağda ile aldır. Sir ağda ile şekerli ağdayı şöyle ayırt edersin: Adam yanağına sürdüğünde kurumasını bekliyor da öyle çekiyorsa bu sir ağdadır. Eğer kurumasını beklemeden çekiyorsa bu şekerli ağdadır. Şekerli ağda azaltmaz, aksine çoğaltır.

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Lazer epilasyon tek ve son çözüm hiç uğraşma kremle şunla bunla , iğneli değil ama normal lazer ..

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bende sürekli sir ağda yaptırmak yerine lazerli epilasyon yaptırmayı düşünüyordum. Eğer 1 2 yıl sonra tekrar çıkıyorsa ne anladım bu işten :)

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
O sattıkları şey sahte. Özgün yağ Türkiye'de yokmuş, kazıklıyorlarmış bizleri. :)

Arkadaşların da dediği gibi sir ağda ile aldır. Sir ağda ile şekerli ağdayı şöyle ayırt edersin: Adam yanağına sürdüğünde kurumasını bekliyor da öyle çekiyorsa bu sir ağdadır. Eğer kurumasını beklemeden çekiyorsa bu şekerli ağdadır. Şekerli ağda azaltmaz, aksine çoğaltır.

Başka yolu yok mu ya çok geç olursa :D

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Ne epilasyonu ya, erkek adamın tüyü kılı dert etmemesi lazım, adından belli erkeğiz işte :D

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Lazer yüze de uygulanıyor genital bölgeye de :). Ayrıca 2-3 sene sonra da geri çıkmıyor. Tabi istisnalar olabilir herkesin vücut yapısı bir değil.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Reaksiyon puanı
188
Lazer yüze de uygulanıyor genital bölgeye de :). Ayrıca 2-3 sene sonra da geri çıkmıyor. Tabi istisnalar olabilir herkesin vücut yapısı bir değil.

Daha önce araştırmıştım ve bu işi yapan bir firmaya sormuştum uygulanamadığını söylemişlerdi ama şu anki durumu bilemem :)

k1a2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en basit en kolay ve kısa zamanda sonuc alacağın yontem lazer kardeşim ben yıllarca cektım bırgun dayanamayıp gıttım ılk seansta gordum faydasını.. seans 5 dk suruyor 50 tl verıyorum adanada yaşiyorum...hiç uğraşma başka işlerle .. git görüş en azından ..tabi cok ince tüylere faydası olmuyormus.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

evet yüze uygulanabiliyor