SDN Bir konu

Kalkacak mısın?

• Evet.

Kullanılan: 16 25.4%
  • Tabi ki de.

Kullanılan: 47 74.6%

• Kullanılan toplam oy
    63

Bu konuyu okuyanlar

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Önceki senelerde yağlı, hamur işleri ve sulu yemek facialarından sonra aşırı derece işe yarıyor. Mide yorulmuyor ve gün içerisinde açlık hissi neredeyse sıfıra iniyor. Huzurlu bir oruç tutuyorsunuz
350 ml Süt içerim, yoğurt üstüne 3 ceviz, 2 haşlanmış yumurta 200 ml su içerim sizce tok tutar mı?
İlla badem olması gerekiyor mu? Ceviz var badem yok.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
350 ml Süt içerim, yoğurt üstüne 3 ceviz, 2 haşlanmış yumurta 200 ml su içerim sizce tok tutar mı?
İlla badem olması gerekiyor mu? Ceviz var badem yok.
Bademin içerisindeki omega-3 e vitamini ve liften dolayı tüketiyorum.
sizin menü de süpermiş:)

Buradaki amaç az ürünle mideyi yormadan sağlıklı bir şekilde Ramazan ayını bitirmek

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Keşke aç insanların halinden anlamak yerine onlara yardım etmeye çalışsak diyorum.
Ağa be öteki dünya lazım adamlara. Bırakalımda ne yaparlarsa yapsınlar. ?
İyilik etmeyenin yanında Belkide İyilik yapanlar var genellemeye bırakmak istemem.

Taş zamanla Çayda akıp kendi yuvasını bulur. Herşeyi zamana bırakmak gerek Umarım zamanla kötü adamların karşısına kendileri gibi tavırda olanları çıkar.

Spywarex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ayrıca sahura kalkacak mısın? diye sorup hayır seçeneğinin koyulmaması islami provakatörlüktür. Derhal gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Yasalara göre tüm dinlerin korunması gerekir.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Bademin içerisindeki omega-3 e vitamini ve liften dolayı tüketiyorum.
sizin menü de süpermiş:)

Buradaki amaç az ürünle mideyi yormadan sağlıklı bir şekilde Ramazan ayını bitirmek
Badem yerine Yoğurdun üstüne Ceviz ve Fındık koyacağım. Fındık önerir misiniz ve badem koymazsam sorun olur mu?

menüm
2 haşlanmış yumurta
yoğurt üstüne ceviz fındık
süt
su
bir de iki tane sigara böreği. çok değil ya 2-3 tane yersem sorun çıkar mı? :D

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Badem yerine Yoğurdun üstüne Ceviz ve Fındık koyacağım. Fındık önerir misiniz ve badem koymazsam sorun olur mu?

menüm
2 haşlanmış yumurta
yoğurt üstüne ceviz fındık
süt
su
bir de iki tane sigara böreği. çok değil ya 2-3 tane yersem sorun çıkar mı? :D
Ben sağlıklı beslenmeye çalışan sıradan bir vatandaşım. Herhangi bir beslenme eğitimim yok maalesef. Menüde börek hariç fazlası ile yeterli protein lif vs var. Orucu rahat tutmak isterseniz Yağlı ürünlerden ramazan ayında uzak durmanızda fayda var

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Ben sağlıklı beslenmeye çalışan sıradan bir vatandaşım. Herhangi bir beslenme eğitimim yok maalesef. Menüde börek hariç fazlası ile yeterli protein lif vs var. Orucu rahat tutmak isterseniz Yağlı ürünlerden ramazan ayında uzak durmanızda fayda var
Anladım. Teşekkürler.