SDN Bir konu

Kalkacak mısın?

• Evet.

Kullanılan: 16 25.4%
  • Tabi ki de.

Kullanılan: 47 74.6%

• Kullanılan toplam oy
    63

sualimvar

Asistan
Reaksiyon puanı
162
Gayrimüslimlere tebliğ ediyorum... Allah katında din İslam'dır, dileyen iman etsin dileyen inkar etsin. Dinde zorlama yoktur. Doğru eğriden açıkça ayrılmıştır. Artık kim sahte tanrıları reddeder de Allah'a inanırsa kopmayan sağlam bir kulpa yapışmıştır. Allah her şeyi işitir ve bilir.

Reaksiyon puanı
6,405

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Sahura kadar uyuyamadım Canım okulumda sabah 8'e ders koydu. Sahurda düzgün birşey yiyemedim. 3 saatlik uykuyla duruyorum açım susuzum. Ve proje ödevi yapıyorum aynı zamanda canlı ders dinliyorum :(

ANLIK MOOD :

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Allah sabır versin.
Vallaha ben normalde 1 veya 2 öğün yiyebiliyorum. Bu koronodan dolayı koku ve tat alma duyularım darma duman olduğu için iştahım hiç olmaz. Bir çok şeyin tadı, kokusu itici gelir.

Ama şeytan işte karnımı acıktırdı. Yemek yiyesim geldi.
Ya ben İngiltere Mutanı korona atlattım sorduğum herkeste tat koku gitmiş ve geri gelmemiş. Bizde koronaykende gitmedi halada gitmedi

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Ben sahurda sadece bir menemen 3 tane ekmek yedim. Ve kurt gibi acıktım şuanda. İftarda ne yiyecem ama yav.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Din kardeşliğinde buluşmayı yeteri kadar başaramıyoruz sanırım. İmanın en alt derecelerinden bahsederken yoldaki insanlara zararı dokunabilecek taşı kaldırmaktan bahsediliyor. Bırakın faydalı olmayı insanlara zararı olmayan Müslüman bile aranır oldu. Müslüman din kardeşine neler neler yapıyor. İlk önce başkasına zararımız olmamalı.... İbadetimizi yapıp, çevremize de faydalı olabilir isek ne güzel... Müslüman bilmelidir ki en az çalışıp en fazla kazanmanın yolu budur.

Reaksiyon puanı
4,101
Şıklara bak.
indir (18).jpg

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Sahurda 2 haşlanmış yumurta, 1 kase yoğurt içinde 2-3 badem ve 2 ceviz kırdım yedim.
acıkma vs olmadı. Bu şekilde devam:cool: