Saçlarımı Kazıttım ! :(

Bu konuyu okuyanlar

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba arkadaşlar;

Ben bugün yaklaşık 4 saat önce saçlarımı kazıttım ve bu benim tuhaf hissetmeme sebep oldu alışık olmadığım için galiba çünkü ben bundan önce en son 5 yaşlarımda galiba saçımı sıfırlamıştım Ama bu sefer saçlarım çok uzadı diye ve dalgalı olduğu için saçlarım, dökülüyordu ve incelmişti saç tellerim. Ben de tecrübeli kişilerin bana önerdikleri jiletle saç Kazımayı denedim ve kafam bembeyaz oldu hitman'a benzedim resmen :D
Arkadaşlar size soracağım soru şu;

Saçlarım ne zaman 5-7 numaraya yakın uzar, kaç ayda ?
Ve saçlarım eskisine göre düz,kalın,güçlü ve sağlıklı mı çıkar ?
Lütfen en kısa sürede cevap vermeye bakın
Şimdiden teşekkürler...

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Merhaba arkadaşlar;

Ben bugün yaklaşık 4 saat önce saçlarımı kazıttım ve bu benim tuhaf hissetmeme sebep oldu alışık olmadığım için galiba çünkü ben bundan önce en son 5 yaşlarımda galiba saçımı Sıfırlamıştım. Ama bu sefer saçlarım çok uzadı diye ve dalgalı olduğu için saçlarım, dökülüyordu ve incelmişti saç tellerim. Ben de tecrübeli kişilerin bana önerdikleri jiletle saç Kazımayı denedim ve kafam bembeyaz oldu hitman'a benzedim resmen :D
Arkadaşlar size soracağım soru şu;

Saçlarım ne zaman 5-7 numaraya yakın uzar, kaç ayda ?
Ve saçlarım eskisine göre düz,kalın,güçlü ve sağlıklı mı çıkar ?
Lütfen en kısa sürede cevap vermeye bakın
Şimdiden teşekkürler...
Vücuttan vücuda değişir çünkü genetik bi özelliktir uzama süresi. Ortalama 3-4 hafta diye düşünüyorum.
Hatırlıyorum bana da orta 1 gibi yapmışlardı. Bi fark olmamıştı.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Vücuttan vücuda değişir çünkü genetik bi özelliktir uzama süresi. Ortalama 3-4 hafta diye düşünüyorum.
Hatırlıyorum bana da orta 1 gibi yapmışlardı. Bi fark olmamıştı.

Babam söylemişti de genetiğimizde saçımız hızlı uzuyor dedi

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
4-5 ay ı bulur bıttım sabunu kullan kafa kıllanmaya başlayınca

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,910
jiletle yapmadım ama makineyle 0 ayarına yakın vuruyordum. son zamanlar kelime soğuk olur diye saçı özgür bırakmışım.

Böyle püfür püfür kel olmayı özlemedim değil. :)

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
jiletle yapmadım ama makineyle 0 ayarına yakın vuruyordum. son zamanlar kelime soğuk olur diye saçı özgür bırakmışım.

Böyle püfür püfür kel olmayı özlemedim değil. :)

Hocam kafamı ellemeye korkuoyrum,üşeniyorum :D

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hocam umarım ironi yapıyorsunuz 4-5 ay çok uzun bir zaman dilimi.

İşte dediğim gibi 3-4 haftayı bulur.
Hocam cidden genetiğinde saçı hızlı uzayan kişilerin 3-4 haftaya saçı uzarmı yavaştan kazıtılan saç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen ağlayasım geliyor bazende kahkahalar ile gülesim kellikten

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Hocam cidden genetiğinde saçı hızlı uzayan kişilerin 3-4 haftaya saçı uzarmı yavaştan kazıtılan saç
Hocam uzar bende 14 yaşındaki kardeşimi makinenin şu enseyi felan yaptıkları 1den küçük demir kısmı var. Tarak takmadan kullanılan kısım. Onla yaptım. Yaklaşık iki hafta oldu, onunda hızlı uzuyor ve şuan 3 numara felan olmuştur. Daha uzun bi süre evdeyiz böyle giderse. Takılmayın. İyi olur saç ve saç diplerinede.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hocam uzar bende 14 yaşındaki kardeşimi makinenin şu enseyi felan yaptıkları 1den küçük demir kısmı var. Tarak takmadan kullanılan kısım. Onla yaptım. Yaklaşık iki hafta oldu, onunda hızlı uzuyor ve şuan 3 numara felan olmuştur.
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar hem merakımı giderdiniz hemde beni sevindirdiniz şuan içim çok rahatladı tekrardan hepinize çok teşekkürler
Konuyu sileyimmi
Kalsın mı ?
Sjjsjsjsj XD

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar hem merakımı giderdiniz hemde beni sevindirdiniz şuan içim çok rahatladı tekrardan hepinize çok teşekkürler
Konuyu sileyimmi
Kalsın mı ?
Sjjsjsjsj XD
Konu silme özelliği yok hocam. Rica ederim. :)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Şöyle işyerinden, sosyal ortamdan 1-2 haftalığına uzak kalacağımı bilsem bende hemen sıfıra vuracağım kafayı.
Bi şeklini şemalini göreyim kafanın. Hiç hatırlamıyorum da sıfıra kestirdiğimi :)

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
2 sene boyunca saçlarımı kazıdım kimse den iyi bilirim demiyorum 1 ay sonunda en fazla 2 numara olur siz 5-7 numara dediğiniz için 5 ay demişimdir. Şu an saçlarımı uzatıyorum (= omuzlara kadar geldi.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Benim de çok kısa. :) Üzülmene gerek yok. Yakında çıkar. Bu arada zaten evdesin. Hiçbir sıkıntı yapmana da gerek yok özgüven açısından falan.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bir söz vardır benzini Shell' den aklı kelden alacaksın diye. İşin şakası bence gayet iyi yapmışsın, iyi bir sonuç için kafayı 4-5 kez daha ustura yapman lazım.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar saçımın :)D :D :D) dünkü hali ile bugün ki hali arasında bi görüntü farkı var cidden dün kafam bembeyaz idi bugün ise hani olur ya sakalınızı jilet ile kesince sakal bölgesi değişik bir görüntü hali alır işte tam öyle kafam şuan :D
Cidden hızlı uzuyorgaliba

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşlar saçımın :)D :D :D) dünkü hali ile bugün ki hali arasında bi görüntü farkı var cidden dün kafam bembeyaz idi bugün ise hani olur ya sakalınızı jilet ile kesince sakal bölgesi değişik bir görüntü hali alır işte tam öyle kafam şuan :D
Cidden hızlı uzuyorgaliba
Gün doğmadan neler doğar :D

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar bir şey daha soracağım da konuyla alakasız aslında neyse ben sorayım bilenler var ise lütfen yardımcı olsunlar.

Tüm vücudumun sağlık taramasını aynı anda nasıl,nereden yaptırabilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bir şey daha soracağım da konuyla alakasız aslında neyse ben sorayım bilenler var ise lütfen yardımcı olsunlar.

Tüm vücudumun sağlık taramasını aynı anda nasıl,nereden yaptırabilirim ?

Yani sağlığımı baştan aşağıya nasıl,nereden analiz edebilirim

Son düzenleme:

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar Benim saçım hala kısa nedense benim için sorun yokta okuldakiler bana gülerler 1 haziranda okula açılırsa eğer ve buda beni çok sinir eder saçlarımı nasıl hızlı uzatırım ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşlar Benim saçım hala kısa nedense benim için sorun yokta okuldakiler bana gülerler 1 haziranda okula açılırsa eğer ve buda beni çok sinir eder saçlarımı nasıl hızlı uzatırım ?
Uzar uzar merak etme. Zaten stres yapıyorsan corona var okula gitmezsin olur biter.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Kısa saç iyidir. Bizim okulda kendi istekleriyle kazıtanlar var. Dalga geçerlerse de asmayacaksın hemen suratını. Sen de güleceksin onlarla beraber.

WitaLOL

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Saçın 65 aya 4-5 gibi Olur