Saçlarımı Kazıttım ! :(

halil_tgmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar;

Ben bugün yaklaşık 4 saat önce saçlarımı kazıttım ve bu benim tuhaf hissetmeme sebep oldu alışık olmadığım için galiba çünkü ben bundan önce en son 5 yaşlarımda galiba saçımı sıfırlamıştım Ama bu sefer saçlarım çok uzadı diye ve dalgalı olduğu için saçlarım, dökülüyordu ve incelmişti saç tellerim. Ben de tecrübeli kişilerin bana önerdikleri jiletle saç Kazımayı denedim ve kafam bembeyaz oldu hitman'a benzedim resmen :D
Arkadaşlar size soracağım soru şu;

Saçlarım ne zaman 5-7 numaraya yakın uzar, kaç ayda ?
Ve saçlarım eskisine göre düz,kalın,güçlü ve sağlıklı mı çıkar ?
Lütfen en kısa sürede cevap vermeye bakın
Şimdiden teşekkürler...
BAŞKAN BENDE KAZITTIM SON DERECE MEMNUNUM HEM ŞU DÖNEMDE BERBER VS FAZLA GİDEMİYECEĞİMİZ İÇİN GÜZEL BİR SEÇENEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM BU ARADA KAZITALI 1.5 AY OLDU HERALDE BENDEN KAYNAKLI SORUN İSTEDİĞİM GİBİ UZAMADI ....

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Hocam cidden genetiğinde saçı hızlı uzayan kişilerin 3-4 haftaya saçı uzarmı yavaştan kazıtılan saç

Bazen ağlayasım geliyor bazende kahkahalar ile gülesim kellikten

ALLAH Nazardan Saklasın, Benim Saçlarım Hızlı Uzar.
Kaç Cm Falan Hiç Hesaplamadım Fakat Bu Durum Bildim Bileli Böyledir.
Bu Durum Diğer Aile Bireylerimde Aynı Değil.
Ayrıca Çocukken Yılan Kav'ını (Değiştirdiği Derisi) Sürünce Çabuk Uzadığını Söylerlerdi Kuzenlerim ve Bir Yaz Günü Köydeydim Yılan Kav'ını Bulup Sürmüş Gerek Ertesi Gün Gerekese Etkisini Halada Görmekteyim. Zira Saçımın Ön Tarafına Sürmüştüm Şimdilerde Bile Kaküllerim Çabuk Uzar.

Komik Gelme ve Garipseme Durumunu Askere Gideken 3 Numaraya Burunca Yaşadım. Saçlarım Omuzlarıma Kadar Düşüyordu. Saçlar 3 Numaraya Vurulunca Aynada Kendime Bakıp Bakıp Kahkahalar Atmıştım.
Normal ve Geçici Bir Durum Yani.

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Merhaba arkadaşlar;

Ben bugün yaklaşık 4 saat önce saçlarımı kazıttım ve bu benim tuhaf hissetmeme sebep oldu alışık olmadığım için galiba çünkü ben bundan önce en son 5 yaşlarımda galiba saçımı sıfırlamıştım Ama bu sefer saçlarım çok uzadı diye ve dalgalı olduğu için saçlarım, dökülüyordu ve incelmişti saç tellerim. Ben de tecrübeli kişilerin bana önerdikleri jiletle saç Kazımayı denedim ve kafam bembeyaz oldu hitman'a benzedim resmen :D
Arkadaşlar size soracağım soru şu;

Saçlarım ne zaman 5-7 numaraya yakın uzar, kaç ayda ?
Ve saçlarım eskisine göre düz,kalın,güçlü ve sağlıklı mı çıkar ?
Lütfen en kısa sürede cevap vermeye bakın
Şimdiden teşekkürler...
Değişir. Benimde saclarim uzun, aslında uzun olunca daha karizma oluyorum ama uzun saçın derdi çok ben bayağı kısaltıp şapka takıyorum?