Saçlarımı Kazıttım ! :(

TUZAK GAMES

Üyecik
Merhaba arkadaşlar;

Ben bugün yaklaşık 4 saat önce saçlarımı kazıttım ve bu benim tuhaf hissetmeme sebep oldu alışık olmadığım için galiba çünkü ben bundan önce en son 5 yaşlarımda galiba saçımı sıfırlamıştım Ama bu sefer saçlarım çok uzadı diye ve dalgalı olduğu için saçlarım, dökülüyordu ve incelmişti saç tellerim. Ben de tecrübeli kişilerin bana önerdikleri jiletle saç Kazımayı denedim ve kafam bembeyaz oldu hitman'a benzedim resmen :D
Arkadaşlar size soracağım soru şu;

Saçlarım ne zaman 5-7 numaraya yakın uzar, kaç ayda ?
Ve saçlarım eskisine göre düz,kalın,güçlü ve sağlıklı mı çıkar ?
Lütfen en kısa sürede cevap vermeye bakın
Şimdiden teşekkürler...

Mert0

Profesör
Yasaklı
Merhaba arkadaşlar;

Ben bugün yaklaşık 4 saat önce saçlarımı kazıttım ve bu benim tuhaf hissetmeme sebep oldu alışık olmadığım için galiba çünkü ben bundan önce en son 5 yaşlarımda galiba saçımı Sıfırlamıştım. Ama bu sefer saçlarım çok uzadı diye ve dalgalı olduğu için saçlarım, dökülüyordu ve incelmişti saç tellerim. Ben de tecrübeli kişilerin bana önerdikleri jiletle saç Kazımayı denedim ve kafam bembeyaz oldu hitman'a benzedim resmen :D
Arkadaşlar size soracağım soru şu;

Saçlarım ne zaman 5-7 numaraya yakın uzar, kaç ayda ?
Ve saçlarım eskisine göre düz,kalın,güçlü ve sağlıklı mı çıkar ?
Lütfen en kısa sürede cevap vermeye bakın
Şimdiden teşekkürler...
Vücuttan vücuda değişir çünkü genetik bi özelliktir uzama süresi. Ortalama 3-4 hafta diye düşünüyorum.
Hatırlıyorum bana da orta 1 gibi yapmışlardı. Bi fark olmamıştı.

_Zaur_

Dekan
jiletle yapmadım ama makineyle 0 ayarına yakın vuruyordum. son zamanlar kelime soğuk olur diye saçı özgür bırakmışım.

Böyle püfür püfür kel olmayı özlemedim değil. :)

TUZAK GAMES

Üyecik
Hocam umarım ironi yapıyorsunuz 4-5 ay çok uzun bir zaman dilimi.

İşte dediğim gibi 3-4 haftayı bulur.
Hocam cidden genetiğinde saçı hızlı uzayan kişilerin 3-4 haftaya saçı uzarmı yavaştan kazıtılan saç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen ağlayasım geliyor bazende kahkahalar ile gülesim kellikten

Mert0

Profesör
Yasaklı
Hocam cidden genetiğinde saçı hızlı uzayan kişilerin 3-4 haftaya saçı uzarmı yavaştan kazıtılan saç
Hocam uzar bende 14 yaşındaki kardeşimi makinenin şu enseyi felan yaptıkları 1den küçük demir kısmı var. Tarak takmadan kullanılan kısım. Onla yaptım. Yaklaşık iki hafta oldu, onunda hızlı uzuyor ve şuan 3 numara felan olmuştur. Daha uzun bi süre evdeyiz böyle giderse. Takılmayın. İyi olur saç ve saç diplerinede.

TUZAK GAMES

Üyecik
Hocam uzar bende 14 yaşındaki kardeşimi makinenin şu enseyi felan yaptıkları 1den küçük demir kısmı var. Tarak takmadan kullanılan kısım. Onla yaptım. Yaklaşık iki hafta oldu, onunda hızlı uzuyor ve şuan 3 numara felan olmuştur.
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar hem merakımı giderdiniz hemde beni sevindirdiniz şuan içim çok rahatladı tekrardan hepinize çok teşekkürler
Konuyu sileyimmi
Kalsın mı ?
Sjjsjsjsj XD

SwateR

Rektör
Şöyle işyerinden, sosyal ortamdan 1-2 haftalığına uzak kalacağımı bilsem bende hemen sıfıra vuracağım kafayı.
Bi şeklini şemalini göreyim kafanın. Hiç hatırlamıyorum da sıfıra kestirdiğimi :)

EinştayN

Profesör
2 sene boyunca saçlarımı kazıdım kimse den iyi bilirim demiyorum 1 ay sonunda en fazla 2 numara olur siz 5-7 numara dediğiniz için 5 ay demişimdir. Şu an saçlarımı uzatıyorum (= omuzlara kadar geldi.

KNMX

Dekan
Benim de çok kısa. :) Üzülmene gerek yok. Yakında çıkar. Bu arada zaten evdesin. Hiçbir sıkıntı yapmana da gerek yok özgüven açısından falan.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Bir söz vardır benzini Shell' den aklı kelden alacaksın diye. İşin şakası bence gayet iyi yapmışsın, iyi bir sonuç için kafayı 4-5 kez daha ustura yapman lazım.