Sabahleyin Ön Bahçede Buldum! ?

Bu konuyu okuyanlar

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Köpeklere şeker verilmez çok zararlı kör edebilir..

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
? alakasi bile yok dedigin ile kopekler sevdiginde cok hos ve kiyamayacagin bir ses ciksrtirlar. demekki hic kopek sevmediniz...
Ben köpeklerde Husky cinsini seviyom nedense.
Diğer köpekler pek şirin gözükmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözleri masmaviş oluyor ya oyyy yerim

Reaksiyon puanı
1,056
Ben hergün erkenden kalkan birisiyim,saat beşte felan kalkarım hava aydınlanmaya başladığı zaman yürüyüş yaparım. Fakat bugün evin ön bahçesinde bi köpek buldum tasması vs. yoktu cinsini falan araştırdım ona benzer köpeklere karşılaştım şimdi ben bu köpeği sahipleneyim mi?
Terk edilmiş olabileceğini düşünüyorum bakımsız çünkü ve biraz da kirli.
Ayrıca hayatımda 1 kezcik tek hayvanım oldu oda kediydi hiç köpek beslemedim yani nasıl bakılır hiç bilmiyorum köpek sahibi olan varsa bana yardımcı olur mu ?
Köpek:
Bu pahalı bir köpek şansın varken sahiplen sonra istanbuldan geçen çinli görürse işler değişir

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bu da benim aslan parçası..

IMG_20201027_090814_copy_912x1380.jpg

Cortana

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Sahiplenme.

1- Korona var, düşünsene köpek her yerde dolaşıyor. Tüm pisliği patilerinde topluyor ve eve geliyor.

2- Sahiplenmek yerine belediyenin sokaklarda bazı alanları var, kedi ve köpekler için kulubeler koymuşlar. Oraya bırak, onlar düzenli mama falan da koyuyor zaten.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Ben hergün erkenden kalkan birisiyim,saat beşte felan kalkarım hava aydınlanmaya başladığı zaman yürüyüş yaparım. Fakat bugün evin ön bahçesinde bi köpek buldum tasması vs. yoktu cinsini falan araştırdım ona benzer köpeklere karşılaştım şimdi ben bu köpeği sahipleneyim mi?
Terk edilmiş olabileceğini düşünüyorum bakımsız çünkü ve biraz da kirli.
Ayrıca hayatımda 1 kezcik tek hayvanım oldu oda kediydi hiç köpek beslemedim yani nasıl bakılır hiç bilmiyorum köpek sahibi olan varsa bana yardımcı olur mu ?
Köpek:
Bizede getir kızz.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sahiplenme.

1- Korona var, düşünsene köpek her yerde dolaşıyor. Tüm pisliği patilerinde topluyor ve eve geliyor.

2- Sahiplenmek yerine belediyenin sokaklarda bazı alanları var, kedi ve köpekler için kulubeler koymuşlar. Oraya bırak, onlar düzenli mama falan da koyuyor zaten.
Zaten gezdiriyoruz evin içinede o şekilde sokuyoruz senin dediğin gibi olsaydı köpek sahipleri hastalıktan kurtulamazdı burda şunu düşünmesi gerekecek bakabilirmiyim bakamazmıyım sorumluluk almak kolay değil sorumluluk alamayacak insan zaten bakmasın..