Soru Sabahleyin Ön Bahçede Buldum! 😍

morofobik

Profesör
Ben hergün erkenden kalkan birisiyim,saat beşte felan kalkarım hava aydınlanmaya başladığı zaman yürüyüş yaparım. Fakat bugün evin ön bahçesinde bi köpek buldum tasması vs. yoktu cinsini falan araştırdım ona benzer köpeklere karşılaştım şimdi ben bu köpeği sahipleneyim mi?
Terk edilmiş olabileceğini düşünüyorum bakımsız çünkü ve biraz da kirli.
Ayrıca hayatımda 1 kezcik tek hayvanım oldu oda kediydi hiç köpek beslemedim yani nasıl bakılır hiç bilmiyorum köpek sahibi olan varsa bana yardımcı olur mu ?
Köpek:

Ekli dosyalar

• Snapchat-1897757502.jpg
    Snapchat-1897757502.jpg
    57.5 KB · Görüntüleme: 64
  • Snapchat-2038643130.jpg
    Snapchat-2038643130.jpg
    54.9 KB · Görüntüleme: 66

Niko4

Doçent
Ben hergün erkenden kalkan birisiyim,saat beşte felan kalkarım hava aydınlanmaya başladığı zaman yürüyüş yaparım. Fakat bugün evin ön bahçesinde bi köpek buldum tasması vs. yoktu cinsini falan araştırdım ona benzer köpeklere karşılaştım şimdi ben bu köpeği sahipleneyim mi?
Terk edilmiş olabileceğini düşünüyorum bakımsız çünkü ve biraz da kirli.
Ayrıca hayatımda 1 kezcik tek hayvanım oldu oda kediydi hiç köpek beslemedim yani nasıl bakılır hiç bilmiyorum köpek sahibi olan varsa bana yardımcı olur mu ?
Köpek:
köpekde biraz abartmış gibi poz veriyor :D

morofobik

Profesör
Köpek olan evde melek olmazmış.
Evin içinde beslemeyeceğim ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çinlilere sat iyi paradan gider.
Onlar pişirip yer sıkıntı yok.
O parayla Gidip Yeni bilgisayar alırsın abine. Anne kırmıştı ya onun yerine bilgisayar kardeşini sevindirir.

Köpek ne ya sabahtan akşama Hav hav hav
Banane kendi parasıyla alsın ben mi kırdım.

Logithx

Profesör
Köpek dosttur kedi gibi değildir yetiştirmesini bilirsen havlamaz ben bakarım diyorsan önce yıka bir sonra veterinere kötür iç dış parazit yaptır gerekirse aşılarınıda yaptırıraın kedi gibi düşün ama kediyle kıyaslarsan köpek sahibine daha bağlıdır bende de pitbull cinsi köpek var şimdi millet der pitbull beslenirmi yetiştirmeyi bilirsen beslenir belliki biri almış dışarı atmış hayvanı o kişilere diyecek çok varda burda olmaz..

morofobik

Profesör
Köpek dosttur kedi gibi değildir yetiştirmesini bilirsen havlamaz ben bakarım diyorsan önce yıka bir sonra veterinere kötür iç dış parazit yaptır gerekirse aşılarınıda yaptırıraın kedi gibi düşün ama kediyle kıyaslarsan köpek sahibine daha bağlıdır bende de pitbull cinsi köpek var şimdi millet der pitbull beslenirmi yetiştirmeyi bilirsen beslenir belliki biri almış dışarı atmış hayvanı o kişilere diyecek çok varda burda olmaz..
Fakat hava soğuk hasta olmaz mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laaaayyyyynnn yapma bunu işte

Ne güzel köpek sevdim ben onu. Getirde ben bakayım ona :D ahahhahaha
Zaur yola geldi 🤣 tahmin etmiştim bunu söyleyeceğini bi daha da forumda arkamdan atıp tutma 😂