Sabahleyin Ön Bahçede Buldum! ?

Bu konuyu okuyanlar

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Ben hergün erkenden kalkan birisiyim,saat beşte felan kalkarım hava aydınlanmaya başladığı zaman yürüyüş yaparım. Fakat bugün evin ön bahçesinde bi köpek buldum tasması vs. yoktu cinsini falan araştırdım ona benzer köpeklere karşılaştım şimdi ben bu köpeği sahipleneyim mi?
Terk edilmiş olabileceğini düşünüyorum bakımsız çünkü ve biraz da kirli.
Ayrıca hayatımda 1 kezcik tek hayvanım oldu oda kediydi hiç köpek beslemedim yani nasıl bakılır hiç bilmiyorum köpek sahibi olan varsa bana yardımcı olur mu ?
Köpek:

Ekli dosyalar

• Snapchat-1897757502.jpg
    Snapchat-1897757502.jpg
    57.5 KB · Görüntüleme: 177
  • Snapchat-2038643130.jpg
    Snapchat-2038643130.jpg
    54.9 KB · Görüntüleme: 186

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Ben hergün erkenden kalkan birisiyim,saat beşte felan kalkarım hava aydınlanmaya başladığı zaman yürüyüş yaparım. Fakat bugün evin ön bahçesinde bi köpek buldum tasması vs. yoktu cinsini falan araştırdım ona benzer köpeklere karşılaştım şimdi ben bu köpeği sahipleneyim mi?
Terk edilmiş olabileceğini düşünüyorum bakımsız çünkü ve biraz da kirli.
Ayrıca hayatımda 1 kezcik tek hayvanım oldu oda kediydi hiç köpek beslemedim yani nasıl bakılır hiç bilmiyorum köpek sahibi olan varsa bana yardımcı olur mu ?
Köpek:
köpekde biraz abartmış gibi poz veriyor :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Çinlilere sat iyi paradan gider.
Onlar pişirip yer sıkıntı yok.
O parayla Gidip Yeni bilgisayar alırsın abine. Anne kırmıştı ya onun yerine bilgisayar kardeşini sevindirir.

Köpek ne ya sabahtan akşama Hav hav hav

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Köpek olan evde melek olmazmış.
Evin içinde beslemeyeceğim ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çinlilere sat iyi paradan gider.
Onlar pişirip yer sıkıntı yok.
O parayla Gidip Yeni bilgisayar alırsın abine. Anne kırmıştı ya onun yerine bilgisayar kardeşini sevindirir.

Köpek ne ya sabahtan akşama Hav hav hav
Banane kendi parasıyla alsın ben mi kırdım.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Köpek dosttur kedi gibi değildir yetiştirmesini bilirsen havlamaz ben bakarım diyorsan önce yıka bir sonra veterinere kötür iç dış parazit yaptır gerekirse aşılarınıda yaptırıraın kedi gibi düşün ama kediyle kıyaslarsan köpek sahibine daha bağlıdır bende de pitbull cinsi köpek var şimdi millet der pitbull beslenirmi yetiştirmeyi bilirsen beslenir belliki biri almış dışarı atmış hayvanı o kişilere diyecek çok varda burda olmaz..

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Evin içinde beslemeyeceğim ki.

Banane kendi parasıyla alsın ben mi kırdım.
Beni sinirlendirme Abini arayıp bulurum. Chrome geçmişini sildiğini söylerim. Derim kötü kötü şeyler izliyor

Sonra al başına belayı

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Beni sinirlendirme Abini arayıp bulurum. Chrome geçmişini sildiğini söylerim. Derim kötü kötü şeyler izliyor

Sonra al başına belayı
Hadi be ordan gece gece izleyen sensin açtırma benim ağzımı yemin ederim herşeyini anlatırım senin. O rokete de söylerim.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Köpek dosttur kedi gibi değildir yetiştirmesini bilirsen havlamaz ben bakarım diyorsan önce yıka bir sonra veterinere kötür iç dış parazit yaptır gerekirse aşılarınıda yaptırıraın kedi gibi düşün ama kediyle kıyaslarsan köpek sahibine daha bağlıdır bende de pitbull cinsi köpek var şimdi millet der pitbull beslenirmi yetiştirmeyi bilirsen beslenir belliki biri almış dışarı atmış hayvanı o kişilere diyecek çok varda burda olmaz..
Fakat hava soğuk hasta olmaz mı?

Laaaayyyyynnn yapma bunu işte

Ne güzel köpek sevdim ben onu. Getirde ben bakayım ona :D ahahhahaha
Zaur yola geldi ? tahmin etmiştim bunu söyleyeceğini bi daha da forumda arkamdan atıp tutma ?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bakımsız dediğin için öyle söyledim yıkandığı zaman bir gün boyunca dışarı çıkmaması gerek bu havalarda iyice kurulanması gerek..

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Sen de baş iblissin ??

Bakımsız dediğin için öyle söyledim yıkandığı zaman bir gün boyunca dışarı çıkmaması gerek bu havalarda iyice kurulanması gerek..
Bu köpek evde beslenir değilmi

Bodrum katı onun için hazırlarım ben ?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Köpeklerin bakımı olur veteriner kontrolleri olur, temizliğine dikkat etmek gerekir sonuçta o da bir canlı, sorumluluk almak gerek. Yanlış hatırlamıyorsam bu köpek bir teriyer cinsi köpek. Ama ben sizin yerinizde olsam hiç olmadı bu tatlı şeyi evin bahçesinde bakardım (eğer varsa) orada güvenli bir şekilde dururdu barınacak bir yer bulup en azından bakımlarını yapardım.

Bu köpek evde beslenir değilmi
Beslenir ama eviniz biraz dağılabilir:D

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Yiaaa çok tatlı. Çeşke benimde bir köpeğim olsa. Al bak bence. Kedi gibi değildir köpek. Sadıktır, koruyucudur. Kedi'de rızkımı veren hüdadır kula minnet eylemem kafası var.

Niye kesme işareti ile ayırmışımki. Hiç ayırmamışım gibi okuyun ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Köpeklerin bakımı olur veteriner kontrolleri olur, temizliğine dikkat etmek gerekir sonuçta o da bir canlı, sorumluluk almak gerek. Yanlış hatırlamıyorsam bu köpek bir teriyer cinsi köpek. Ama ben sizin yerinizde olsam hiç olmadı bu tatlı şeyi evin bahçesinde bakardım (eğer varsa) orada güvenli bir şekilde dururdu barınacak bir yer bulup en azından bakımlarını yapardım.

Beslenir ama eviniz biraz dağılabilir:D
Hiç sorun değil beraber dağıtırız ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
? alakasi bile yok dedigin ile kopekler sevdiginde cok hos ve kiyamayacagin bir ses ciksrtirlar. demekki hic kopek sevmediniz...
Doğru söylüyorsunuz.

Yiaaa çok tatlı. Çeşke benimde bir köpeğim olsa. Al bak bence. Kedi gibi değildir köpek. Sadıktır, koruyucudur. Kedi'de rızkımı veren hüdadır kula minnet eylemem kafası var.

Niye kesme işareti ile ayırmışımki. Hiç ayırmamışım gibi okuyun ?
Dimi dimi çok şirin ? ama ağzı kokuyor ama naneli şeker mi yedirsem acaba ?