Yardım Sabah uyandığında mide bulantısı

Bu konuyu okuyanlar

BadColdW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar hafta içi her gün sabah 6'da okula gidiyorum ve her sabah uyandığım anda mide bulanıtısı başlıyor hatta bazı günler istifra ediyorum önceden saat 8'de okula giderken de aynı şey vardı. Fakat hafta sonları böyle şeyler olmuyor (geç kalkıyorum). Artı olarak şunu da söyleyeyim okula kahvaltı yapmadan gidiyorum, belki de bu yüzdendir fakat mide bulantısından dolayı hiç bir şey yemeyi geçtim su bile içemiyorum. Yardımcı varsa mutlu olurum.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhabalar hafta içi her gün sabah 6'da okula gidiyorum ve her sabah uyandığım anda mide bulanıtısı başlıyor hatta bazı günler istifra ediyorum önceden saat 8'de okula giderken de aynı şey vardı. Fakat hafta sonları böyle şeyler olmuyor (geç kalkıyorum). Artı olarak şunu da söyleyeyim okula kahvaltı yapmadan gidiyorum, belki de bu yüzdendir fakat mide bulantısından dolayı hiç bir şey yemeyi geçtim su bile içemiyorum. Yardımcı varsa mutlu olurum.
Hocam bu konuda bende takipteyim nedeni kardeşim ve kuzenimde oluyor bir yakınımda oldu beyinde olan bir şeyden dolayimis ilaç verdiler düzeldi ama kardeşimde sadace kışın oluyor en son bir ilaç verdi doktor 5ay kullandıktan sonra geçti ama her kış oluyor ve zayıfladı çok

bertal34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hastaneye git, yarım doktor candan eder...

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Aynısı bende de var her sabah oluyor hatta bol bol öksürüyorum öğürüyorum sarı renk kusuyorum net 3-4 senedir böyle sigaradan oluyor ama benimki.

Sen sigara içiyor musun kardeşim

mctcnhrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Lise dönemler de benimde oluyordu. Bu sanırım ergenlik dönemde oluyor sonrası geçti . Şuan her sabah kalktığım da karın mide ağrı vs olmuyor.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,989
Daha önce kanlı balgam geldi mi? Sigara kullanıyorsan muhtemelen sigaradan dolayıdır.