S7 edge yeni aldım şarjı birkaç saat gidiyo.

Bu konuyu okuyanlar

Halim tunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar. Eski bir sürüm biliyorum ama, eşim istedi diye sıfır S7 edge telefon aldım. %100 Şarj ettim. Ancak en fazla 10 dakika telefonla sim kart takılı olmadan telefonun özelliklerine baktım. şarjı birkaç saat içinde %45 azaldı. Bu normal değil gibi geliyo bana. Daha önceki hiçbir telefonda böyle olmadı.

Bu konuda fikri veya tavsiyesi olan var mı. İade etmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz.
İyi günler.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Cihazı nereden aldınız sıfır olarak?

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Aynı telefonu kullanıyorum. Oldukça normal. Örnek vermek gerekirse yaklaşık 20 dakika önce telefonum 100% iken şarjdan çıkardım. Dersteydim ve şu anda şarj 81%

Halim tunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cihazı nereden aldınız sıfır olarak?
Hepsiburada dan. Samsung Türkiye garantili
Bugün elime geçti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı telefonu kullanıyorum. Oldukça normal. Örnek vermek gerekirse yaklaşık 20 dakika önce telefonum 100% iken şarjdan çıkardım. Dersteydim ve şu anda şarj 81%
Vestel e5 kullaniyorum. Çok oynasam bile günü rahat cikariyo. Bu kadar az şarj gitmesi bana normal gelmiyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Hepsiburada dan. Samsung Türkiye garantili
Bugün elime geçti.
Yenilenmiş değildir inşallah. HB ise iki kez düşünmek lazım.. Çünkü yenilenmiş cihazları da satıyorlar.

Açıkçası bende şuan S7 Edge kullanıyorum, evet artık kendini kurtarmıyor batarya çabuk boşalıyor. Ancak 1 saat içerisinde o kadar çabuk boşalmıyor.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Çok geçmeden iade hakkınız varsa iade edin derim. Her ne kadar da eski bir cihaz olsa da normal değil.

Halim tunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 dakika içerisinde 79 oldu. Telefonun bataryası pek iyi değil

Yenilenmiş değildir inşallah. HB ise iki kez düşünmek lazım.. Çünkü yenilenmiş cihazları da satıyorlar.

Açıkçası bende şuan S7 Edge kullanıyorum, evet artık kendini kurtarmıyor batarya çabuk boşalıyor. Ancak 1 saat içerisinde o kadar çabuk boşalmıyor.
Sıfır garantili telefon diye aldım. Faturası da mevcut. Bunu sorgulayabilecegim ver yer var mı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Benim kafam şuna takıldı;
Şarjı 10 dakikada mı bir kaç saat ( kaç saat olduğunu belirtirseniz) içinde mi %45 azaldı?

Halim tunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İlk gonderdiginiz internet adresinden aldım.
Yinede bire daha sarj edip deneyeceğim. Olmazsa iade edecegim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim kafam şuna takıldı;
Şarjı 10 dakikada mı bir kaç saat ( kaç saat olduğunu belirtirseniz) içinde mi %45 azaldı?
İşyerinde iken 10 dk kadar oynadım. Sonra bıraktım cekmeceye . 2 saat sonra baktım şarj düşmüş.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhabalar. Eski bir sürüm biliyorum ama, eşim istedi diye sıfır S7 edge telefon aldım. %100 Şarj ettim. Ancak en fazla 10 dakika telefonla sim kart takılı olmadan telefonun özelliklerine baktım. şarjı birkaç saat içinde %45 azaldı. Bu normal değil gibi geliyo bana. Daha önceki hiçbir telefonda böyle olmadı.

Bu konuda fikri veya tavsiyesi olan var mı. İade etmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz.
İyi günler.
Yüzde 45 lik bir düşüş normal değil.İade etmeni tavsiye ederim.

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175

İyi günler.
Güncelleştirmelri yaptınız mı?

2ibrahim1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bende note 9 pro aldim 2 hafta once sarji cabuk bitio pil sağlığıda yuzde 95 yardimci olurmsnz