S5 ile note 3 arasında kaldım

keskin rüzgar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar. Bugün note3 almaya gittim. Sonra yan tarafta s5 in ön satışta olduğunu gördüm. Oradakilere özelliklerini sorduğumda note 3 den kat kat daha hızlı olduğunu anladım. Bide kamerası daha iyimiş. Ben note3 alma taraftarıyım ama hız farkını düşünerek s5 mi almalıyım?

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
bence ikisinden de vazgeçip Xperia Z2 yi beklemek daha iyi ama ille de ikisinden biri dersen note 3 al

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Exynos ile gelecekse ikisini de almak mantıklı değil.

crazy0611

Finest Сasual Dating - Verified Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar. Bugün note3 almaya gittim. Sonra yan tarafta s5 in ön satışta olduğunu gördüm. Oradakilere özelliklerini sorduğumda note 3 den kat kat daha hızlı olduğunu anladım. Bide kamerası daha iyimiş. Ben note3 alma taraftarıyım ama hız farkını düşünerek s5 mi almalıyım?

Eğer ben iş dünyasındayım karalama ve not alma ihtiyacı duyarım ekran büyük olsun işten sonra gelip oyunun dibine vurarım diyorsan note 3
ama ben arkadaş çevresinde takılırım kamera önemlidir oyun oynamayıda severim ekran boyutu orta olsun sürekli bağlantıda kalıp paylaşım yaparım diyorsan s5 bu arada gördüğüm kadarıyla s5 snapdragon 801 kullanıyor ramde 3gb olsa alınır ama ram konusunda sıkıntı yaşatmaz deniliyor ve en az android 6.0'ı görür

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
S5 yerine Xperia Z2 daha iyi bir tercih olur , onun dışında S-Pen daha büyük bir ekran istiyorsanız Note 3.

ss1984

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Snapdragon işlemcili Note 3 tavsiye ederim. Sahibinden ve Sanalpazar tarzı sitelerde bulabilirsin. Kesinlikle S5 aramazsın. Belki tek fark kamera tarafında olur. S5 in kamerası daha gelişmiş özelliklere sahip.

keskin rüzgar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer ben iş dünyasındayım karalama ve not alma ihtiyacı duyarım ekran büyük olsun işten sonra gelip oyunun dibine vurarım diyorsan note 3
ama ben arkadaş çevresinde takılırım kamera önemlidir oyun oynamayıda severim ekran boyutu orta olsun sürekli bağlantıda kalıp paylaşım yaparım diyorsan s5 bu arada gördüğüm kadarıyla s5 snapdragon 801 kullanıyor ramde 3gb olsa alınır ama ram konusunda sıkıntı yaşatmaz deniliyor ve en az android 6.0'ı görür

Hocam ben öğrenciyim. Oyunu vurarım ve internetten çıkmam. Ayrıca note3 android 6 yı alamaz mı dersin ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

S5 yerine Xperia Z2 daha iyi bir tercih olur , onun dışında S-Pen daha büyük bir ekran istiyorsanız Note 3.

S5 i sadece hızlı diye bir an düşündüm. Oyun ve internet ağırlıllı kullanacağım. Z2 alarak arkadaş çevremde bir havam olacağını sanmıyorum :) telefonun ne dediklerinde havalı olmalı note3 diyebilmeli s5 diyebilmeli...

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Bence note 3 ak daga derli toplu bir cihaz

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Hocam ben öğrenciyim. Oyunu vurarım ve internetten çıkmam. Ayrıca note3 android 6 yı alamaz mı dersin ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

S5 i sadece hızlı diye bir an düşündüm. Oyun ve internet ağırlıllı kullanacağım. Z2 alarak arkadaş çevremde bir havam olacağını sanmıyorum :) telefonun ne dediklerinde havalı olmalı note3 diyebilmeli s5 diyebilmeli...

Emin olun Z2 daha şık,premium ve daha iyi malzeme kalitesine sahip bir cihaz S5'e göre , böylece daha dikkat çekici bir telefon olmayı başarıyor.(Arkası yarabandına benzemiyor.) Bana göre ise ekran kapalı iken en şık duran telefonlar Xperia Z serisi telefonlar(Telefonun önü tamamen siyah oluyor.) Şöyle bir örnek de verebiliriz ; Arkadaşlarınıza bir video seyrettirmek isterseniz Z2'nin stereo hoparlöre sahip olması sayesinde ilk dikkat çektireceği şey videodan önce telefonun çıkaracağı ses olacaktır :D S5 mono hoparlöri ile Z2'ye karşı pek bir şansı yok. Hem herkesin elinde S5 olacakken Z2 almak ayrıcalık olur :)

bandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlla android diyorsan htc one m8 ya da z2 bence samsung ortalık malı ve malzeme kalitesi duşuk. Zlerin ekranı çerçeve ile birleşiyor super gorunuyor

Bu arada vurarım değil vururum olacak:)

bandem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada ben ikisini de almadım lumia 1520 aldım memnunum

keskin rüzgar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlla android diyorsan htc one m8 ya da z2 bence samsung ortalık malı ve malzeme kalitesi duşuk. Zlerin ekranı çerçeve ile birleşiyor super gorunuyor

Bu arada vurarım değil vururum olacak:)

Yazım hatası :( peki bu ikisi arasından tercihiniz ne olurdu ?

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
samsung seviyorsan s5 i beklersen tatmin edecektir.