S4 mü İp5 mi?

berkayakks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sizin önerinizin hangisi ayrıca uygulamaya para vermek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler...

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
s4 al tabii. ram problemi ben s3 te hisssetmiyorum bile

- - - Mesaj Güncellendi - - -

androidi gerektiği gibi kullanirsan ram falan sorunu olmaz

kullanmadığın telefonda ön yüklü olarak gelen samsungun ve Google'ın programlarini uygulama yoneticisinden devre dışı birakirsan mesela,iyi olur

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s4 mü iphone 5 mi dediğinde s4 derim fakat beklerim diyosan s5 i bekle derim devrim gibi olucak

berkayakks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yukarda da belirtiğim gibi arkadaşlar ben telefona o kadar para verip birde uygulama için para ödemek istemiyorum daha önce hiç ios kullanmadım ama duyduğuma göre bir çok uygulama ücretli. Bu yüzden sanırım s4 alacağım

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
iPhone 5. Satmak istersen S4 ü çok ucuza çıkarırsın.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yukarda da belirtiğim gibi arkadaşlar ben telefona o kadar para verip birde uygulama için para ödemek istemiyorum daha önce hiç ios kullanmadım ama duyduğuma göre bir çok uygulama ücretli. Bu yüzden sanırım s4 alacağım

bu nasil bir hayattir okadar para verip telefona birde uygulamaya para vermek istememek.
araba alanlarda beles benzin alsa keske

by_arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bende s4 ile iphone 5s arasında kaldım s4 dün durumu ortada iphone 5 yanından bile geçemiyor 5s te ne gibi bir devrim olacak anlamadım iphone yine bence aynı çıkacak bu sefer s harfiyle soyacak milleti

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
S4 değil de lg g2 en iyi donanım onda su anda

by_arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s4 mü iphone 5 mi dediğinde s4 derim fakat beklerim diyosan s5 i bekle derim devrim gibi olucak

kardeşim bende s4 ile iphone 5s arasında kaldım s4 dün durumu ortada iphone 5 yanından bile geçemiyor 5s te ne gibi bir devrim olacak anlamadım iphone yine bence aynı çıkacak bu sefer s harfiyle soyacak milleti

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Kardeş Android : Özgürlük Ios :Stabil . Sen ne istiyorsun ? her istediğimi yapmak isterim dersen android. Ha yok kasmasın da ne olursa olsun dersen i5 .

RangerGhost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne alırsan al hemen al sebebi şu ; 1 ay sonra 5s çıkacak dersin sonra 1 ay sonra honami çıkacak dersin sonra s5 çıkar felan diye diye çok beklersin :) he şöyle bir durum var, iphone5 alırsan 1 ay sonra en fazla 200 tl zararla satarsın ama s4 alırsan çok çabuk değer kaybeder.Performans olarak tabiki s4 hatta s4 5s'den bile iyi.

WhiteRabbit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer s4 alacaksan : Bluetooth özelliği paylaşımlarını bir çok telefon modeliyle yapabilme olanağı sağlar ama iphone 5 almayı düşünüyorsan telefondaki işletim sisteminin ios olması sana telefondan çok bilgisayar kullanıyormuş hissi veriyor ve aynı zamanda biraz daha ağır ve aldığın fiyata yakın bi fiyata satabilme özelliğine sahip nadir bi telefon (eğer satmayı düşünürsen bir gün sonuçta piyasadaki telefonlar sürekli değişiyor . ) İ phone 5 görüntü kalitesi olarak seni s4 kadar tatmin eder fakat s4 ün ekran boyutunun daha büyük oluşu sana daha konforlu bi kullanım sağlar. Ayrıca performansın önemli olduğunu düşünüyorsan kullanım rahatlığı için her iki telefonu da kullandım fakat s4 biraz daha rahat bi kullanıma sahip. ıos sürekli kendini güncelleyen bi işletim sistemi olarak görünmüyor ama samsung android işletim sistemiyle yerinde durmuyor. Ücretsiz uygulamalar , sınırsız program bunlar s4 için mükemmel özellikler ayrıca telefonun duruşu da mükemmel. Son sözüm eğer telefonunu aldıktan sonra satmamak istiyorsan daha doğrusu satmayı düşünmüyorsan ve şu sıralar popüler bi telefon almak istiyorsan s4' ü öneririm. Her iki telefon içinde onca para sarf etmişken kılıf almayı lütfen ihmâl etme.

nétw0rK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 eylulde Sony Honami Tanıtılıcak ve Honaminin Mini'si Gelecek diyorlar oda ayni özeliklerde olacakmiş sadece ekrani ufak olacakmiş ... bence telefon alma bu sıralar iyi telefonlar gelecek eylulu bekle

ayhankucuk28

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4 eylulde Sony Honami Tanıtılıcak ve Honaminin Mini'si Gelecek diyorlar oda ayni özeliklerde olacakmiş sadece ekrani ufak olacakmiş ... bence telefon alma bu sıralar iyi telefonlar gelecek eylulu bekle

Sony beceripte S4'ten iyi bir telefon yapamaz. Xperia Z diye o kadar reklam yaptılar. Odun satıyorlar resmen :D

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
oyun oynayıp çok program çalıştıracaksan iphone al değişiklik olsun özgür olayım dersen s4 al ama android her zaman sorunlu olmuştur belkide galaxy gio kullandığım içindir androidin en güzel yanı rom falan yükleyebilmen ama ben iphone alırdım ve alıcam

LÂEDRİ-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sizin önerinizin hangisi ayrıca uygulamaya para vermek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler...
Ben şuan s4 kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar tek sıkıntım oyunlarda ısınıyor bundan öncede iphone kullanıyordum söyleyeceğim hangisini alırsan al pişman olmazsın

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
IOS mu android mi almak istersiniz bunun cevabını verin yoksa o iki cihazı karşılaştırmak gibi yanilgiya düşmeyin

berkayakks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim oynayacağım oyunlar temple run, asphalt 7 falan eğer ios da android dekigibi ücretsiz uygulama fazlalığı yoksa ve apk menejer gibi ücretl iuygulamaları beleşe yükleyemiyecksem s4 alırım.

oyun oynayıp çok program çalıştıracaksan iphone al değişiklik olsun özgür olayım dersen s4 al ama android her zaman sorunlu olmuştur belkide galaxy gio kullandığım içindir androidin en güzel yanı rom falan yükleyebilmen ama ben iphone alırdım ve alıcam

Temple run angry birds flan ücretliy
Mi

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Benim oyumda s4 ten yana bana s4 le 5s i karşılaştırmak daha doğru geliyor şahsen 5 le karşılaştırmaya gerek yok bence..

berkayakks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim oyumda s4 ten yana bana s4 le 5s i karşılaştırmak daha doğru geliyor şahsen 5 le karşılaştırmaya gerek yok bence..

Burda karşılaştırma yapmıyorum. Telefon alacağım onun hakkında sizin görüşlerinizi alıyorum.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Benim oynayacağım oyunlar temple run, asphalt 7 falan eğer ios da android dekigibi ücretsiz uygulama fazlalığı yoksa ve apk menejer gibi ücretl iuygulamaları beleşe yükleyemiyecksem s4 alırım.

Temple run angry birds flan ücretliy
Mi

hayır ücretsiz ayrıca ücretli olsa bile pp25 diye bir program var yükleyebiliyorsun jb siz ayrıca garanti derdide yok bozmuyor 2-3 gün sonra alıcam şimdiden yükledim bilgisayarıma

emretanriverdi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S4 al deim hiçbir sıkıntısı yok. Hele kamerası mübarek digital fotoğraf kamerası gibi :D bak çektiğim resmi atayım. Resime sağ tıkla "Resimi yeni sekmede aç" de bide öyle bak
rr8pm.jpg