S3'ü değiştirmek istiyorum. Beni deli sanmayın!

TheKingEge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar amacım hava atmak değil ben onun için ps3,ümü sattım :D ama o kadar sıkıldım ki başka birşey istiyorum

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Buraya da yazalım bari :D
Sony Xperia İon ile bombayı patlatmış gibi görünüyor.Diğer telefonlarla karşılaştıracak olursak özellikle s3 ile sadece 4 çekirdekli olduğu için biraz sönük kalabilir ama hiçbir telefonda playstationda oynarmış gibi oyunları oynayamazsınız ve bunları ücretsiz olarak oynuyorsunuz ayriyetten s3 ekranı çok çabuk kırılabilir ama Xperia ion'u dayanıklılık anlamında bütün rakiplerini geride bıraktığını söyleyebilirim,kamerasını söylemiyorum bile... verdiğiniz paraya değer,mutlaka almalısınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
komik değil. ilginç şey. evet. milliyet ciddiye almış bu çocuğu.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
eğlence çıkmış, Lumia920 al, ciddi ciddi değişik bir şeyler görürsün :)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Kardeş daha düşük bir telefon istiyorsan hiç uğraşma gel benim NEO V ile S3ü takas edelim.

Not:Belki yutar :devil:

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Buraya da yazalım bari :D
Sony Xperia İon ile bombayı patlatmış gibi görünüyor.Diğer telefonlarla karşılaştıracak olursak özellikle s3 ile sadece 4 çekirdekli olduğu için biraz sönük kalabilir ama hiçbir telefonda playstationda oynarmış gibi oyunları oynayamazsınız ve bunları ücretsiz olarak oynuyorsunuz ayriyetten s3 ekranı çok çabuk kırılabilir ama Xperia ion'u dayanıklılık anlamında bütün rakiplerini geride bıraktığını söyleyebilirim,kamerasını söylemiyorum bile... verdiğiniz paraya değer,mutlaka almalısınız.

Sony aşkı :) yanlış yönlendirmelere sebep olabiliyor :) videoyu izlemenizi öneririm

http://shiftdelete.net/sony-xperia-ion-video-inceleme-40977.html

TheKingEge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar beni çok yanlış anladınız ben bir telefonu bir kaç ay kullandıktan sonra sıkılıyorum hava atmakla alakası yok şöyle bir kenarda dursun diye 100-150 liraya bir blackberry bulabilsem. :D

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ve gene [MENTION=47620]spybot[/MENTION] u sahalardan indiremiyoruz :D Nasıl bir aşktır :D Kötü dedirtmiyor telefonuna :D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Hepsini sat, nokıa 3310 al.

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
android çoğu zaman değil her zaman sıkıcı geliyor ios a davet ediyoruz seni .)

htcci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=47620]spybot[/MENTION] hocam senin telin şarjı 1 günü tamamlayabiliyormu benimki öğleden sonraya %40-50 civarı kalıyor.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
spybot Hocam bence sen delirmişsin :D Neyse 5800 yok muydu hocam sende :)

Onu değiştireli 5 ay oldu ya Sola aldım onuda sattım Şuan İon var Onuda satacam gibi yeniliğe açığım :D
Ve gene @spybot u sahalardan indiremiyoruz :D Nasıl bir aşktır :D Kötü dedirtmiyor telefonuna :D

Aynen Öyle :D

@spybot hocam senin telin şarjı 1 günü tamamlayabiliyormu benimki öğleden sonraya %40-50 civarı kalıyor.

Valla oyun oynamazsan 2 gün gidiyor ama ben dead tregar hastası olduğum için 14-15 saat anca gidiyor :)

htcci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla oyun oynamazsan 2 gün gidiyor ama ben dead tregar hastası olduğum için 14-15 saat anca gidiyor :)[/QUOTE]

neyse oda bi başarı bende akşam 8 gibi tel direk kapanıyor sadece bir kaç saat flick shoot oynuyorum o kadar :unsure:

celad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence olduna şükret öyle insanlar varki 2 aylık maaşı bir s3e yetiyor sende gelmiş kafa buluyorsun kapitalizm bu işte

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu hastalığa ben de tutulmuştum bir telefonu bir aydan fazla kullanınca acayip sıkılıyordum bir yılda sekiz tane telefon değiştirmiştim Allah şifa versin ne diyim kötü hastalık

TheKingEge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar biraz daha para biriktirip iPhone 5 almaya karar verdim :D :D :D

DarqAngel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu verme!Sen git çalış al falan de.O arkadaşlarla uzak dur

jestercat

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Al bu videoyu izle
[video=youtube;W2AxNFDJngw]http://www.youtube.com/watch?v=W2AxNFDJngw[/video]

TheKingEge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar babamla konuştum bana iPhone 5s (çıkarsa) alabiliceğini söyledi sizce bu iyi bir fikir mi :D

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tegra 3 ün problem yapmassan one x ideal

kwonmusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Burada'ki yorumlara bakınca anlıyorumki akıllı telefon kullanmak akıllı adam işi..

Guy kawasaki derki..

iOS kısıtlama, Android ise özgürlük sunuyor!

iOS’un kullanıcılara birçok noktada kısıtlamalar getirdiğini savunan Kawasaki, Android’in ise fazlasıyla özgürlük sunduğunu belirtiyor.

Guy kawasaki kim? Araştırın bakalım.. :)

Telefonu siz kullanacağanıza telefon seni kullanırsa tabiiki böyle olur.. :)