S3 kamera sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gtos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 4 ay önce telefonuma güncelleme geldi fakat güncellemeler talep sırasına göre dağıtılıyormuş bende kies ten güncelleme yaptım cihaz başarıyla güncellendi yazmasına rağmen sorun oluştu. Kameradan hep ses çıkıyor. Sessiz moda aldım erişebilirlikten tüm sesleri kapattım birkaç kez fabrika ayarına döndüm olmadı. Telefona hiçbir rom veya root işlemi yapmadım. Samsung servise gittim telefonu CarrefourSa dan almama rağmen yurtdışı çıktı. Evo garantisi varmış. Bu sorunu rom atarak çözebileceğimi sanıyorum. Şuan android 4.1.2 kullanıyorum telefona rom atma konusunda az bilgim var. Rom atarken sorun çıkarsa eski haline çevirmek için nasıl yedek yapabilirim ve android 4.0.4 romunu nerden bulabilirim?

avcitalip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sammobile'den bulabilirsin ama sana tavsiyem öncelikle csc ni değiştir şimdi burada yasaktır diye paylaşamıyorum internete " cihazınız kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor " yazarsanız bir forumda benim açmış olduğum bir konu var ona girin ve yazanları harfiyen yerine getirin(üyelik gerekmez) sorununuz çözülür çözülmezse de o sorun donanımsaldır garantiye gitmesi gerekir cihazınızın :)

Son mesajlar