S3 çakmasi telefon ;

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öğrenciyim ; bugun okula giderken metroda yanımdaki adamda S3 çakması bir telefon vardı. S3'un aynısı ama üstteki Samsung logosu yoktu.Beni şaşırtan adam telefonda 2-3 oyun oynadı ekran çözünürlüğü dokunmatik algısı falan çok iiyi.Menüleri aynı s3'deki gibi. Bire bir aynısı . Telefon boyutu falanda bire birdi. Tabi kesinlike s3 orjinalı kadar olamaz ama beni şaşırtan aynı s3 gibi telefon performansın iyi olması. Yani üstte Samsung logosu olsaydı orjinalı olduğunu düşünürdüm.Acaba bu telefon Sahibinden.com'da 180-170 TL'ye satılan sahte S3'ler mı ? Ama telefon Çok iyiydi aynı S3 !! Konu hakkında bilgisi olan arkadaslardan yorum bekliyorum

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çakmaların da çeşitleri oluyor. 1500 liralık telefonun 100 lirayada 600 liraya da çakması oluyor.
Pahalı çakmalardan olabilir.Buna ek olarak da örneğin bir Nova 3 Gta Vice city açsın ozaman farkı anlarsın. Bir telefon muhtemelen patlar diğeri ise yağ gibi oynatır.

Oby_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her s3 veyada diger cakmalar ayni üreticilerden gelmiyor. Mesela 500 liraya s3 cakmalari var. Bunlar tabiri caizse kaliteli cakmalar. Yani klon telefonlar. Yani onunla orjinal s3 arasinda her acidan en fazla % 30 luk bir fark olabilecek kadar yakin kopya edilmiş telefonlar piyasada mevcut. Sahibinden.com da da var.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bizim arkadaşta arabistan dan galaxy ace almıştı ama üst tarafta samsung yazmıyor mesela baska bisey yazıyordu