Samsung S21 İşte Böyle Olacak!

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Evan Blass'in sitesi olan VoiceHQ tarafından S21'in ilk görüntüleri sızdırıldı. İşte S21:

20201018_150334.jpg

6.2 inç düz ekran yapısıyla gelecek olan S21'in kamera çıkıntısıyla beraber 9 mm kalınlıkta olacak. Ayırca 151.7 mm uzunlukta, 71.2 mm genişkikle ve 8 mm kalınlıkta olacak.

Ayrıyeten Samsung maliyeti düşürmek için kenarlıkları da incelemekten ziyade arttırmış:

20201018_145837.jpg

Yeni S serisi için de şu anki kanı bu yıl sonunda tanıtılacağı yönünde. S21 serisinin sızdırılan özelliklerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Az önce de S21 Ultra modelinin render görüntüleri ortaya çıktı.

20201018_172030.jpg
20201018_172033.jpg

:: Bana şahsen tasarımı ilginç gelse de kamera tasarımı hoşuma gitti. Peki siz S21'in tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Evan Blass'in sitesi olan VoiceHQ tarafından S21'in ilk görüntüleri sızdırıldı. İşte S21:

Ekli dosyayı görüntüle 120112

6.2 inç düz ekran yapısıyla gelecek olan S21'in kamera çıkıntısıyla beraber 9 mm kalınlıkta olacak. Ayırca 151.7 mm uzunlukta, 71.2 mm genişkikle ve 7.9 mm kalınlıkta olacak.
Ayrıyeten Samsung maliyeti düşürmek için kenarlıkları da incelemekte ziyade arttırmış:

Ekli dosyayı görüntüle 120113

Yeni S serisi için de şu anki kanı bu yıl sonunda tanıtılacağı yönünde. S21 serisinin sızdırılan özelliklerine de buradan ulaşabilirsiniz.

:: Bana şahsen tasarımı ilginç gelse de kamera tasarımı hoşuma gitti. Peki siz S21'in tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tasarım bence fena değil.Tasarımdan ziyade işlemcinin sunacağı performans ve verimlilik önemli.Verimlilik tarafında sınıfı geçemedikten sonra yüzyılın tasarımıda olsa bir anlam ifade etmez.

EZ358

Üyecik
Flat tasarıma geçtikleri için büyük ihtimalle öyle olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. kamera çok bir işe yaramıyor zaten o yüzden tercih etmemişlerdir.
ben onun görüntüsünü beğenmiştim sağa veya sola ön kamerayı taşısalar daha iyi olur Huawei'de öyle yaptı ve çok iyi

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Tasarım bence fena değil.Tasarımdan ziyade işlemcinin sunacağı performans ve verimlilik önemli.Verimlilik tarafında sınıfı geçemedikten sonra yüzyılın tasarımıda olsa bir anlam ifade etmez.
Yeni Exynos'lar oldukça iddialı ama yine de son kullanıcaya ulaştığında daha net anlarız. Diğer önemli nokta da dediğiniz gibi pil kısmı, artık vermimliğin arttırılması gerekiyor.

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Ad olarak S21 mi seçildi? Garip geldi. 🤔
%90 S21 denilmiş.

Bana kalırsa da daha mantıklı gibi. Çünkü S50'ye geldiğinde A serisi A54'e gelecek. Bu sefer bir geri kalma algısı oluşacak. Aynı şey Note serisinde de olmuştu. S serisinde bir yıl geriden geldiği için insanlar sanki S serisi daha iyiymiş gibi bir algı oluştu, satışlar tatmin etmedi. Sonra 6'yı atlayıp eşitlediler.

grbzz

Revolution
Yönetici
Mod. Adayı
Mate 40'ın sızdırılan tasarımı da bu da çok kötü bence. Tüm çizgiler birbirine kusursuz paralel olsa keşke eskisi gibi. S10 plus'ın kamera tasarımını unutmuşlar.

Bunu kesinlikle çok iğrenç buluyorum. Böyle bir kamera tasarımı yapmaları bile saçma geldi bana.

Son düzenleme: