S10 plus, s21 fe den daha mı iyi yoksa bana mı öyle geldi?

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,257
Arkadaşlar telefonu ilk aldığımda kıyaslama sitelerinde baktım sanki s10 plus bana daha iyi gibi geldi 30x zoom olmaması ve güncel olması dışında.

Doğru mudur

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar telefonu ilk aldığımda kıyaslama sitelerinde baktım sanki s10 plus bana daha iyi gibi geldi 30x zoom olmaması ve güncel olması dışında.

Doğru mudur
S10 plus eskide olsa amiral gemisi bir cihaz.S21 Fe amiral gemisi değil orta üst seviye bir cihaz.S10 plus ın ekran kalitesi S21 Fe den daha iyi.Tasarımı daha iyi.Arka kamerada ikiside güzel çekiyor ama S10 plus biraz daha doğal gibi.Bugün S21 Fe nin alınma sebebi 120hz ekran hızına sahip olması.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,257
S10 plus eskide olsa amiral gemisi bir cihaz.S21 Fe amiral gemisi değil orta üst seviye bir cihaz.S10 plus ın ekran kalitesi S21 Fe den daha iyi.Tasarımı daha iyi.Arka kamerada ikiside güzel çekiyor ama S10 plus biraz daha doğal gibi.Bugün S21 Fe nin alınma sebebi 120hz ekran hızına sahip olması.
Engelliyorum seni ? ?

yigitsum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca güncel bir telefon olması ve işlemcisinin de daha güncel olması nedeniyle de tercih ediliyor. Türkiye'deki alıcı alışkanlıkları hep en günceli almayı tercih ediyor. Bu tarzda çok fazla içerik var, izlersen daha da yardımı dokunur. Eski bir amiral gemisi mi yoksa yeni bir orta üst cihaz mı?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Arkadaşımın s9+'ı hala çok iyi çalışıyordu.Elimde Redmi note 10 var,bu güncel cihazdan tek eksisi pil ve kameraydı.Çoğu oyunu daha hızlı açıyor,yazılımı daha kararlıydı.Samsungun Note ve S serisi harbiden hakkı verilmiş cihazlar.Yazınıza katılıyorum,s10 plus bence de iyi ama güncel değil,s21 fe'i tercih edilir maalesef,çünkü daha güncel, daha yeni.İnsanlar böyle tercih ederdi.

Doğru mudur

Son mesajlar