S10+ Android 13 alır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

'Melih'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1) Merhabalar ben yakın azamanda fiyatını uygun gördüğüm ikinci elde s10 plus almayı düşünüyorum bu telefon android 13 alırmı ?
2) Bu telefonu kullanan arkadaşlar varsa telefondan memnunmusunuz ?
3) Birde exynos işlemciye çok laf etmişler bir sorun yaşarmıyım ?
4) Telefonun işlemcisi 2018 işlemcisi heralde 4-5 yıl geri lakin antutu puan yüksek bu telefon android 13 alırsa daha ne kadar ömrü olur ?
Sorularım bunlardır yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum biraz ciddi bir yazı oldu ama :)

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
1) Merhabalar ben yakın azamanda fiyatını uygun gördüğüm ikinci elde s10 plus almayı düşünüyorum bu telefon android 13 alırmı ?
4) Telefonun işlemcisi 2018 işlemcisi heralde 4-5 yıl geri lakin antutu puan yüksek bu telefon android 13 alırsa daha ne kadar ömrü olur ?
Sorularım bunlardır yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum biraz ciddi bir yazı oldu ama :)
Cihazı alacak mısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10+ almayacak maalesef Android 13'ü.

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
hocam birşey sorcamda telefonu normal kullanım için mi alıyonuz

'Melih'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam birşey sorcamda telefonu normal kullanım için mi alıyonuz
yani gibi gibi kamera performansı ve batarya performansının iyi olmasını istiyorum ara sırada oyun oynuyorum genellikle youtube 'da geçiyor zamanım

o kadar fiyata s10+ mı var
knk 2. elde 5500'e bile var

İkinci el mi alacaksın?
evet

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
yani gibi gibi kamera performansı ve batarya performansının iyi olmasını istiyorum ara sırada oyun oynuyorum genellikle youtube 'da geçiyor zamanım

knk 2. elde 5500'e bile var

evet
2.ci el almanı pek önermem alcaksanda bence sıfır al kafan rahat olur

'Melih'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SnadDragon'lu versiyonunu bulabilirsen iyi olur.O fiyata Mi10T'de var alternatif.Bütçeyi-1000-500 arası arttırırsanız da S20 FE bulunuyor.
Bütceyi arttırabilceğimi düşünmüyorum zamanında alıcaktım 6000'e sıfır s20 fe fiyatlar birden uçtu malesef o şansı kaçırdım mi 10t ye bakınca telefon güzel gibi lakin telefon çok kalın diyenler var ve ekran teknolojisi biraz düşük sence s10+ mı mi10 t mi ?

benim telefonu demem birazcık anlamsız oldu ama değiştirdim
2. elde fazla bir korkum yok ama ilk defa alıcam ve bir bayiden almayı düşünüyorum yani telefoncudan faturası olmayanlarada imza ile halledilir diye düşünüyorum

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Bütceyi arttırabilceğimi düşünmüyorum zamanında alıcaktım 6000'e sıfır s20 fe fiyatlar birden uçtu malesef o şansı kaçırdım mi 10t ye bakınca telefon güzel gibi lakin telefon çok kalın diyenler var ve ekran teknolojisi biraz düşük sence s10+ mı mi10 t mi ?
ne yönünden s10+ mi10t performans mı kalitemi?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
İkiside benzer cihazlar.Ben Exynoslu bir cihaz almak yerin Mi10T alırdım.Başka aklınızda bir cihaz mı var?

•Mi10 Pro
•Poco F3
•S20FE
•iPhone XR(belki)

'Melih'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İkiside benzer cihazlar.Ben Exynoslu bir cihaz almak yerin Mi10T alırdım.Başka aklınızda bir cihaz mı var?
Başka aklımda aslında şöyle bir şey düşündüm fiyat bakımından iyi olup 2020 çıkışlı bir telefon note 10 lite gözüme çarptı ama kalem kullanmadığım sürece ki kullanmıcağımı düşünüyorum s10+ diyorum ama arasında bin lira gibi bir fark var note 10 lite da güzel bir cihaz

•Mi10 Pro
•Poco F3
•S20FE
•iPhone XR(belki)
hocam bide şöyle birşey var mi10t fiyatına baktığımda onlarda uçmuş şu an yurtdışı cihaz var 5500 e

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Başka aklımda aslında şöyle bir şey düşündüm fiyat bakımından iyi olup 2020 çıkışlı bir telefon note 10 lite gözüme çarptı ama kalem kullanmadığım sürece ki kullanmıcağımı düşünüyorum s10+ diyorum ama arasında bin lira gibi bir fark var note 10 lite da güzel bir cihaz

hocam bide şöyle birşey var mi10t fiyatına baktığımda onlarda uçmuş şu an yurtdışı cihaz var 5500 e
S10+ daha iyi ama,eğer oyun oynamıyorsanız S20 FE almanız.Eğer oyun oynuyorsanız Samsung harici bakın zaten.

'Melih'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S10+ daha iyi ama,eğer oyun oynamıyorsanız S20 FE almanız.Eğer oyun oynuyorsanız Samsung harici bakın zaten.
fazla anlıyamadım ama şöyle diyeyim ben şahsen yeni bir telefona geçince en fazla arada bir call of duty mobile oynarım öyle güzel bir oyun performansına gerek yok ama kamerası ve bataryası iyi olsun isterim

ve ekran bakımından qhd+ bir ekran sunuyor bu yüzdende hoşuma gitti bir yandan 1200 nit özelliğide varmış güneş altında görebilirim diye düşünüyorum

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
fazla anlıyamadım ama şöyle diyeyim ben şahsen yeni bir telefona geçince en fazla arada bir call of duty mobile oynarım öyle güzel bir oyun performansına gerek yok ama kamerası ve bataryası iyi olsun isterim

ve ekran bakımından qhd+ bir ekran sunuyor bu yüzdende hoşuma gitti bir yandan 1200 nit özelliğide varmış güneş altında görebilirim diye düşünüyorum
GoS yüzünden işleri batırıyor Samsung.Çok oynamam diyorsanız olabilir.

'Melih'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bataryası pek iyi değil S10+'ın
•OnePlus 8
•Poco F3
•Mi10T
•Poco X3 GT
Yine de S10+ alırsanı SnapDragon'lu versiyon alın.
6bine bu telefonların yurtdışı versiyonları var ama poco x3 gt benimde beğendiğim bir model ona bakıcam peki m51 e ne diyorsun bataryası 7000 mah işlemcisi sd 730g cod mobile gibi bir oyunu oynatır mı ?
kamera performansını bilmiyorum lakin

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
6bine bu telefonların yurtdışı versiyonları var ama poco x3 gt benimde beğendiğim bir model ona bakıcam peki m51 e ne diyorsun bataryası 7000 mah işlemcisi sd 730g cod mobile gibi bir oyunu oynatır mı ?
kamera performansını bilmiyorum lakin
Kamera eh işte,bence alınmaz.OnePlus 8 var diye biliyorum Yurt içi.