S.D.N Rock Kültür Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
WaterBoy 35. sayfadan itibaren böyle bir isteğin olduğuna rastlamadım, sadece 41 sayfada bir video klip yayınlamışsın aramıza katılma isteği belitmemişsin, şimdi aramıza katılmak istediğini düşündüğümden senide listeye yazdım ..

garintsi arkadaşım sanada bir öm yolladım istediğim bilgileri alabilirsem senide eklerim ..

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
warkortali dedi ki:
WaterBoy 35. sayfadan itibaren böyle bir isteğin olduğuna rastlamadım, sadece 41 sayfada bir video klip yayınlamışsın aramıza katılma isteği belitmemişsin, şimdi aramıza katılmak istediğini düşündüğümden senide listeye yazdım ..

pardon o zaman ben başka konuyla karıştırdım.

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
warkortali mesajını aldım ama ben burada özel mesaj gönderdiğim zaman bilgisayar donuyor.En iyisi foruma yazmak

15 yaşındayım Erzurumluyum.

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Mesaj kirliliği yaratmamak adına bu işlemi yapıyorum, madem buradan istiyorsun ben yaşını sormadım :) cinsiyet ve il bilgilerini istedim eğer cinsiyet bilgisinide alabilirsem listede gözükücek olan ismini ya mavi yada pembe olarak düzenliyicem olay bu ;)

caglarcosgun listeye ismini ekledim :)

garintsi Sende listeye eklendin :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Vaybee öğlen oldu :D söyleyin bakalım ne dinlediniz öğlene kadar yada hangi şarkıyı mırıldandınız :)

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
valla ben led zeppelin le guns n' roses takıldım hep.gitarda çalmaya çalışıyom sololarını.bu arada gitar çalanınız var mı.elektro?

evet festivaller var.üni rock gitmek istiyodum ama çadır filan uğraşamam.üstelik parada kalmadı :D
metallica ya gidicez bu sene.pek festival sayılmaz ama daha fazla ilgi çekeceği kesin :D

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben sürekli tanınmamış rock gruplarının şarkılarını dinledim...:)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Festivaller bol ama gitme ihtimalim çok az :) bu arada Aiden dinledim :)

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bursada olanlar Vosvos karnavalını kaçırmamalı :)

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bana Metin Türkcan'ın Şebnem Ferahın Gözlerinin Etrafındaki Çizgiler şarkısında attığı solosu lazım bulabilen varsa bana yollayabilirmi ?

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ya zaten öyle stüdyo solosu aramıyorum :D Konser solosu bi kaç yere baktım hep linkler ölüydü ondan :)
Neyse özür dilerim :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Düşünüyorumda ''Kendimizi bir şeylerden mahrum etmeyi pek seviyoruz'' :) Yeri geldiğinde diğer türden müzikleri dinlediğimde oluyor benim :) Dinleyin abicim müziğin zararı dokunmaz ;)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yeni reklam alınmış yaw sabahtan beri sinir oldum . Üzerine gelince malum şarkı çalıyor

ssssoq2.png

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, Rock-Kültür kulübümüz için bi kulüp müziği tavsiyeyem var
Malumunuzdur ki Testament Unirock Fest kapsamında ülkemizi ziyaret etcek, hem bulunduğumuz şu günlerin anlam ve önemine uygun hemde ismiyle kalbimizi feth etmiş bu kahrolası müziği anlatan bi parça...

Musicial Death

;)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bu sene bir sürü konser var ama ne yazıkkı gidemeyeceğim. Dvd'leri falan çıkar inşallah

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
warkortali dedi ki:
Düşünüyorumda ''Kendimizi bir şeylerden mahrum etmeyi pek seviyoruz'' :) Yeri geldiğinde diğer türden müzikleri dinlediğimde oluyor benim :) Dinleyin abicim müziğin zararı dokunmaz ;)

katılıyorum.Örneğin şu anda Hakan TAŞIYAN dinliyorum :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar Külüp müziği arıyoruz katkılarınız önemli, daha önce ''Nirvana - Love buzz'' olarak bir dönem müziğimiz olarak seçmiştik şimdi ise trauma arkadaşımızın belirttiği şu şarkı nasıl bulursunuz ;

[flash=280,80]http://media.imeem.com/m/-URm_vwoCa/aus=false[/flash]

Yada herhangi bir şarkı tavsiyesi olan varsa bi paylaşalım kararkıldığımızda da 1. sayfaya ekliyelim ::

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Hemen bir şarkı ekliyorum

Amon Amarth ve Anathema 'dan 1er şarkı ekleyeceğim birazdan beğenilir umarım