Rüştü ile ipler koptu

Bu konuyu okuyanlar

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Şampiyonluk kutlamalarına katılmayarak büyük tepki toplayan Fenerbahçe kalecisi Rüştü Reçber, artık Sarı-Lacivertliler’e geri dönüşün olmadığını söyledi. Şu an milli takım kampında bulunan tecrübeli file bekçisi “Benim ne kadar iyi bir Fenerbahçeli olduğumu herkes bilir. Ancak, ben aynı zamanda da çok iyi bir profesyonelim. Şu ana kadar gelen bir çok teklif var, fakat Galatasaray ile görüşmedim. Yakında kararımı vereceğim” diye konuştu.

Fanatik

Reaksiyon puanı
0
Kesin yalan haberdir. :)
Rüştü'nün böyle birşey söylediğine kamera görüntülerini filan izlemeden inanmam. :)

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bazı gazetelerde yayınlanan transfer ve Fenerbahçe'den kopacağı yolundaki haberlere açıklık getiren Rüştü Reçber "Son iki gündür benimle ilgili olarak gazetelerde haberler yer alıyor. Şu an Milli Takım kampındayım ve menajerlerim bu hafta yöneticilerimizle ve başkanımızla görüşecekler. Bunun dışında hiç bir kulüple herhangi bir görüşmem olmadı. Uzun süredir medya ile birebir görüşme yapmıyorum. Dolayısı ile beni başka kulüplere transfer ettirmeleri tamamen hayali haberlerden ibaret. Herşeyden önce futbolu Fenerbahçe'de bırakmayı düşünen bir insan olarak ortaya çıkıp bir başka kulüple pazarlık halinde olmak ahlaki anlamda da benim için uygun bir hareket değil. Önce de ifade ettiğim gibi menajerlerim görüşecekler. Kalbim Fenerbahçe'de kalmak ve burada futbolu noktalamaktan yana..

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi

Reaksiyon puanı
0
Belliydi böyle çıkacağı. Çok sevindim... :D
Rüştü G.Saray'da oynayacak adam mı yahu? Bu Hakan Şükür'ün de Fener'de oynamasına benzer. :p

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
ya transfer dönemi başladı her takım artık alır 100 tane futbolcu :D :D

Son mesajlar