Ronaldo'dan rekor imza!

Bu konuyu okuyanlar

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Real Madrid ile sözleşmesini yıllık 23.6 milyon Euro karşılığında 5 yıl uzatan Cristiano Ronaldo, Nike firmasıyla da yeni bir mukavele imzaladı. Portekizli yıldız, Nike firmasından da yılda 24 milyon Euro alacak. Üstelik bu anlaşma ömür boyu geçerli!

Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, kulübüyle olan sözleşmesinin ardından sponsoru olan Nike la da anlaşmasını yeniledi. İspanyol deviyle olan sözleşmesini 5 yıl daha uzatan Cristiano Ronaldo, yıllık 23.6 milyon Euro kazanacak.

Bu anlaşmanın ardından Nike’la da masaya oturan Portekizli yıldız, yıllık ücretini 7 milyon Euro’dan 24 milyon Euro’ya çıkardı.

Basketbolun efsane ismi Michael Jordan gibi ömür boyu sözleşmeye imza atan Cristiano Ronaldo hakkında açıklama yapan firma, "Ronaldo ile başarılı işbirliğimiz gelecekte de devam edecek" ifadelerini kullandı. Nike dışında 16 farklı sponsoru daha bulunan Ronaldo sadece bu iki sözleşmeden yılda yaklaşık 50 milyon Euro kazanacak.

İspanyol basını da bu dev anlaşmaya geniş yer ayırdı. Marca; “Futbol tarihinin en büyük anlaşması” başlığını atarken, AS ise; “Futbolun yeni Jordan’ı” manşetini kullandı.

Kaynak:Ronaldo'dan rekor imza!

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Harca harca bitmez.Ben burda bi telefon alacam günlerdir araştırıyorum hesaplar kitaplar yapıyorum.Bir de ronaldo reise bak be fabrikasını alır. :)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Harca harca bitmez.Ben burda bi telefon alacam günlerdir araştırıyorum hesaplar kitaplar yapıyorum.Bir de ronaldo reise bak be fabrikasını alır. :)

1 trilyon lotodan çıksada hayatım kurtulsa diyenler birde bu paraları kazananlar dünya acayip bir yer tabi adamda yetenek varda bu paralar ne bileyim fazla geliyor bana.

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Toplasan Baba ronaldoların,zidanların,ronaldinhoların,henry lerin alamadığı paralar bunlar. Zamanında bunlar alacaktı. Ama ronaldoyuda çok seviyorum iyi futbolcu.