Haber Cristiano Ronaldo Al-Nassr İle Anlaştı! Hangi Takıma Gidecek?

Bu konuyu okuyanlar

_eyüp

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
44

hd wallpapers of ronaldo.

RONALDO HANGİ TAKIMA GİDECEK?​

Manchester United'daki ikinci dönemi geçtiğimiz günlerde sona eren Cristiano Ronaldo'nun yeni durağının neresi olacağı merakla bekleniyor. Marca'nın haberine göre; bonservisi elinde Portekizli süper yıldız, Suudi Arabistan ekibi Al-Nassr ile büyük ölçüde anlaştı.

DEV ANLAŞMA​

Portekizli süper yıldızın Suudi Arabistan ekibinden kazanacağı ücret ise dudak uçuklatacak cinsten olacak. Al-Nassr'ın 2,5 yıllık sözleşme karşılığında Ronaldo'ya 500 milyon Euro ödeyeceği belirtildi. 37 yaşındaki oyuncunun senelik 200 milyon Euro kazanacağı iddia ediliyor.

ADI BIRÇOK TAKIMLA ANILDI​

Manchester United'dan tartışmalı şekilde ayrılan Ronaldo'nun ismi ABD MLS Ligi ekiplerinden Inter Miami, Los Angeles FC ve Los Angeles Galaxy'nin yanı sıra eski kulübü Sporting Lizbon ile de anılıyordu. Portekiz ile 2022 Dünya Kupası'nda mücadele eden Ronaldo, 2 maç sonunda 1 gol kaydetti.

i

"MANCHESTER CITY'YE TRANSFER OLMAYA ÇOK YAKINDIM"​

"Futboldaki en önemli şey taraftarlar. Onlar her zaman benim yanımda oldular. Bunu sokakta yürürken hissediyorum. Beni çok takdir ediyorlar. Benim için taraftarlar her şey demek! Manchester City'e transfer olmaya çok yakındım. Benimle uzun süre konuştular. Pep Guardiola, beni ikna etmek için çok uğraştı. Manchester United ile bir tarihim var. Kalbim, hislerim... Ayrıca, Sir Alex Ferguson. İşi değiştiren bunlar oldu. Ferguson, Manchester United'a dönüşümde anahtar rol oynadı. Manchester City'e çok yakındım ama imza atsaydım sadık biri olmazdım. Bu bilinçli bir karardı. Hiçbir zaman geri döndüğüm için pişman olmadım. Geri dönüşümde en önemli pay Sir Alex Ferguson'ındı."

“MANCHESTER UNITED İNANMADI!”​

Manchester United’daki ikinci döneminde istenileni veremeyen ve kulübünde istenmediğini belirten Ronaldo, Dünya Kupası arasına girince yayınlanan röportajda Kırmızı Şeytanları karıştırdı!

Sizin Bu Konu Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?