Rocketdock, Objectdock vs. hepsini unutun: Vaio Gate geliyor !

Bu konuyu okuyanlar

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Çok sağol Rise.
Sistem kaynaklarını çok az tüketiyor.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
İlk mesajımdaki küçük resimler Windows 7 Enterprise 64 bit sistemimden alınmıştır.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
İlk mesajımdaki küçük resimler Windows 7 Enterprise 64 bit sistemimden alındı ???

Tamam bende çalışıyor diyorum işte , arkadaş çalışmıyor yazmış , bende ona yanılıyorsun dedim :) sorun yok :)

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Tamam bende çalışıyor diyorum işte , arkadaş çalışmıyor yazmış , bende ona yanılıyorsun dedim :) sorun yok :)
Haklısın, alıntıyı farklı mesajdan yapmışım :)

4312.jpg

Arkadaşlar (ilk mesajdaki) deviantart bağlantısından yüklediğim şekli de budur.

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Önceden (farklı) dock kullananlara sesleniyorum, tasarımı hoşunuza gidebilir ama çok eksiği var. Ayar olayı yok. Özellikle webde gezinirken, sekmeler tarayıcının en üstündeyse üstünü kaplıyo, canınızı sıkıyo. Ayrıca üstüne gelir gelmez açılıyo. Her zaman üstte (always on top)... Bazen oyun oynarken, oyunu simge durumuna küçültüyo. Full ekran film izlerken tepede kalıyo. Bence eski dock'ınızı silmeyin. Deneyin, hoşunuza giderse eski dock'ınızı silin.

Düzeltme : Artısı; bütünleşik RSS okuyucusu var.

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Önceden (farklı) dock kullananlara sesleniyorum, tasarımı hoşunuza gidebilir ama çok eksiği var. Ayar olayı yok. Özellikle webde gezinirken, sekmeler tarayıcının en üstündeyse üstünü kaplıyo, canınızı sıkıyo. Ayrıca üstüne gelir gelmez açılıyo. Her zaman üstte (always on top)... Bazen oyun oynarken, oyunu simge durumuna küçültüyo. Full ekran film izlerken tepede kalıyo. Bence eski dock'ınızı silmeyin. Deneyin, hoşunuza giderse eski dock'ınızı silin.

Bu ayarı yaptığınız halde üste mi çıkıyor ?

4628.jpg

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70

sonuçta oyun oynanmak istediğinde programdan çıkış yapılabilir , bilmiyorum görselliği hoşuma gidiyor benim.Belki de ben sadece belli programları attığımdan ben bir sorun hissetmiyorum o da olabilir.. + ben rss feed eklemeyi de becerebilmiş değilim buna o da ayrı mesele :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Valla ilk sayfadaki birşey ekleyemiyorum filan gibi sorunların hiçbiri yok takır takır çalışıyor sağolasın Rise :)

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ve fareyi donuk donuk haraket ettirebiliyorum. windows 7 ultimate x64 kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
2,146
Sanırım ben dock kullanmayı sevmiyorum :)
Masaüstündeki simgeleri tıklamak bi başka :D

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ben daha önce görmüştüm tasarım olarak daha başarılı diğerleirne göre :)

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
tek sorunu fazla özelliğinin olmaması...

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Bu dock u ekranın alt tarafına alma şansımız yok demi :( Gerçi yukarıda da kendini görev çubuğunun altına gizledi güzel oldu :)

İzlenimim: Sistem kaynağı olarak, ortalama 6 MB kullanıyor RAM' den. P8700 2.53 GHz işlemcide resimdeki uygulamalar açıkken (Trend Micro IS virüs programı dahil) %12 sabit işlemci kulanıyor. (işlemci saat hızı max %70 ile sınırlı)
Program çok güzel ancak işlemciye yüklenmesinden dolayı batarya ömrünü etkiliyor. İstediğim kısayolu dock a ekleyebiliyorum :)
Kullandığım sistem : Windows 7 Home Premium x64
3377.jpg

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
acaba xp sp3 de çalışır mı ?? bende hata veriyo da

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
peki şöyle bişy yokmu yani ben bu dock sadece mouse götürerek değilde hep orda o yeşik butun gibi şeyin kaybolmasını istemiyorum kısaca kenini gizlemesin ya

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
peki şöyle bişy yokmu yani ben bu dock sadece mouse götürerek değilde hep orda o yeşik butun gibi şeyin kaybolmasını istemiyorum kısaca kenini gizlemesin ya
Sağ tarafından ayarlara tıklarsanız "hide" seçeneğini görebilirsiniz..

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ekran görüntülerinde güzel görünüyor :) Wınn ile indirmek işkence. Bir de kota sağolsun :D Eve gdince indirmek için linkini sakladım. Teşekkürler rise :)