Öneri Robot Süpürge Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkese merhaba,

Uzun zamandır annem için bir robot süpürge almak için araştırma yapıyorum bütçem maksimum 16000TL. Bu konu da eminim benden daha tecrübeliler vardır aramızda.

Aradığım başlıca özellikler boşaltma istasyonlu olması bunu ana nedeni annemin sürekli beni beklemesini istemiyorum hazneyi boşaltmak için tabii kullananlar buna ne kadar gerekli olup olmadığını belirtirse sevinirim. Ayrıca önerdikleri ürünün kullanan arkadaşım var ise paspas özelliğinden memnuniyet seviyesini belirtirler ise sevinirim.

Hepinize teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Robot supurgeler cok abartiliyor. Kesinlikle o fiyatlarda alacagin bir kablosuz Dyson ile cekim gucu ve temizligi boy olcusemez. Robot supurge yanina kesinlikle iyi bir supurge lazim. Robot supurgeler calisan kisiler veya evinde hayvan besleyenler icin ikinci bir supurge olarak tavsiye ediliyor. Boylece ana supurge ile temizlik yapma sikligini azaltiyor. Yani demem o ki evin iyice temizlenmesi gibi bir beklentiniz varsa hayal kirikligi yaratir. Ben kesinlikle bu parayi robot supurgeden ziyade Dyson'a yatirmanizi oneririm. Kablosuz oldugu icin supurmesi de cok rahat.

Elrohir18

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Robot supurgeler cok abartiliyor. Kesinlikle o fiyatlarda alacagin bir kablosuz Dyson ile cekim gucu ve temizligi boy olcusemez. Robot supurge yanina kesinlikle iyi bir supurge lazim. Robot supurgeler calisan kisiler veya evinde hayvan besleyenler icin ikinci bir supurge olarak tavsiye ediliyor. Boylece ana supurge ile temizlik yapma sikligini azaltiyor. Yani demem o ki evin iyice temizlenmesi gibi bir beklentiniz varsa hayal kirikligi yaratir. Ben kesinlikle bu parayi robot supurgeden ziyade Dyson'a yatirmanizi oneririm. Kablosuz oldugu icin supurmesi de cok rahat.
Merhaba,

Tabii ki pürü pak temizlesin demiyorum sadece amacım ben işteyken annemin kendini yormasını engellemek ve haftasonu ona yardım edebilmek evin bulunduğu konum çok işlek bir yer olmasından dolayı havalandırmak için camı açtığımız anda hatrı sayılır bir miktarda toz birikimi eve hücum ediyor. Ayrıca 70'ine merdiven dayamış biri içinde artık belli başlı basit ev işleri bile zor geliyor.

Teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Merhaba,

Tabii ki pürü pak temizlesin demiyorum sadece amacım ben işteyken annemin kendini yormasını engellemek ve haftasonu ona yardım edebilmek evin bulunduğu konum çok işlek bir yer olmasından dolayı havalandırmak için camı açtığımız anda hatrı sayılır bir miktarda toz birikimi eve hücum ediyor. Ayrıca 70'ine merdiven dayamış biri içinde artık belli başlı basit ev işleri bile zor geliyor.

Teşekkür ederim.

O zaman tavsiyem bu urunun yanina hava temizleyici almaniz yonunde olur. Epey fayda sagliyor toza karsi hava temizleyiciler. Oturma odasina koyabilirsiniz.