Yardım Riot Games şirketinin haksız kazanç elde etmesi ve adaletsiz umursamaz tavırları...

Bu konuyu okuyanlar

emrekutuk99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
  1. Riot games firması oyuncularını umursamıyor ve haksız kazanç elde edip haksız engellemeler yapıyor. 1.09.2021 tarihinde Valorant oyunundan haksız yere aldığım donanım banını kaldırmak için defalarca kez kendilerine ulaştım fakat hiçbir sonuç elde edemedim. Haksız yere engellendiğimi defalarca kez söylememe ramen hiçbir şey yapmadılar. Her neyse tamam dedim 3 ay bekledim ve donanım engelim kalktı. Bir oyuna girdim oyun bitti ve tekrar donanım banı aldım. ???? Firmaya tekrar ulaştığımda ban yediğim hesapla tekrar oynadığım için engellendiğimi söylediler. Kendimi çok güzel bir şekilde açık açık ifade ettim. Bana bu hesaptan oyun oynarsam tekrar engellenecek olduğum hakkında bir bilgilendirme yapılmadı yani ben nereden bile bilirim. Herhangi bir argo kelime takım sabote etme veya 3. parti yazılım kullanmadım. İlk engellenme durumunda da kullanmadım bunda da kullanmadım.Her neyse sadede gelelim. Firmanın tamamen izlediği politika şu;
    1.Hesaba para yatırıp oyun içinden kostüm ve yükseltme satın alalım.
    2.Haksız yere hesabımız ve bilgisayarımız engellensin.
    3.Hesaba erişimimiz kaybolsun.
    4.Yeni hesap açıp tekrar para yatıralım tekrar kostüm ve yükseltme satın alalım.
    5.Sonra bu durum tekar etsin ve Riot games haksız kazanç elde etmeye devam etsin.
    Gerçekten yazık. Koskoca bir firmanın düştüğü hallere yazık. Netflixde dizi yapıyorsunuz dünya genelinde milyonlarca oyuncuya hitap ediyorsunuz ama haksız kazanç elde etmeye insanları zor durumda bırakmaya devam ediyorsunuz. 3-5 TL'nin peşine düşmüşsünüz. Gerçekten yazık. Firmayla iletişime geçtiğimde dalga geçer gibi cevaplar alıyorum. 2 kişinin arasında olduğu için bu konuşmalar umursamıyorlar ama buna bir dur demeliyim. Herkes görsün yaşadığım olayı. Sadece forumlar üzerinden değil bu firmanın hitap ettiği bütün oyunculara ulaşabileceğim mecralardan kendimi ifade edeceğim. Para yatırmayın bu oyuna. Haksız kazanç elde eden firmalara paranızı kaptırmayın. Ben yaşamam demeyin. Sizde yaşarsınız. Yaşayacaksınız...
    Resmi discord sayfalarından herkesin gözü önünde yardım istedim. Görmezden gelindim spam banı attılar. Destek ekip ile iletişimdeyken 1-1 konuşmada başka şahit olmadığı için dalga geçer gibi cevaplar veriyorlar. Diğer kullanıcılarında bulunduğu mecralarda destek istediğimde cevap bile veremiyorlar. Kurdukları dümenin onlar da farkındalar. Lütfen destek olun arkadaşlar...

Ekli dosyalar

• 346234234.png
    346234234.png
    75.2 KB · Görüntüleme: 105
  • Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    221.3 KB · Görüntüleme: 99

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Loldeki oyuncu kitlesinden belli zaten riot games ne olduğu. Adaletsiz eşleştirmeler yapılıyor. 5 oyundan 4 ünü sanki tek başıma oynuyor gibiyim. O yüzden şaşırmam ne söylenirse doğrudur.

Wyntkha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Dostum yalnız donanım banı ciddi bir bandır ve kolay kolay verilmiyor eğer sen donanım banı alacak bir şeyi bilmeden bile olsa yaptıysan yapacak bir şey yoktur