Reshack ile başlat yazısını değiştirmek

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
çok uzatmışsın animasyonu. bir de oturumu tekrar açtıktan sonraki halini de koysaydın iyi olurdu.

Arbalot

Asistan
Emektar
kardeş ne yaptın sen ya şu ana kadar gördüğüm en güzel program diyebilirim sana...
başlat menüsü bunun yapabildiklerinin yanında hiç bişi kalıyor...

speedfreak

Asistan
Arbalot dedi ki:
kardeş ne yaptın sen ya şu ana kadar gördüğüm en güzel program diyebilirim sana...

En başta yazan yazıyı okudun mu?
speedfreak dedi ki:
Bu program ile Win32 PE dosyalarını(*.exe,*.dll,*.ocx,*.cpl,*.scr) modifiye edebilir, yeniden adlandırma yapabilirsiniz. Ben sadece başlat yazısı nasıl değişir onu hazırladım ;)

Furci

Asistan
Gerçektende çok uzatmışsın hele : system32 klasörünü bulma anı :D

Ellerine sağlık..Anlatım harika

Turab Garip

Dekan
Emektar
Arbalot dedi ki:

Arbalot sana inanamıyorum senin gibi bir internet gurusu mu bunu söylüyor :D Şaka yapmıyorum :D
Bir de şunu ekleyeyim; bu programla düzenlediğiniz windows dosyaları konusunda windows karşınıza "Bazı Windows dosyaları değiştir, bu sistemin çalışmasını etkileyebilir falan filan bilgisayar patlayabilir vs. Şimdi Windows XP Home/Pro Service Pack 2 etiketli CD'yi CD sürücüsüne yerleştirin ve tamam tuşuna basın" gibi uyarılar çıkarabilir. Bunları sadece iptal diyerek es geçebilirsiniz. Eğer buradaki windows emirlerine itaat ederseniz yaptığınız değişiklikler puf olur :)

Arbalot

Asistan
Emektar
evet evet tam olarak ben söylüyorum sanırım :)
o programda bir anda bir şeyler yaptım ve heyecanlandım :)
hoş ondan sonra bir daha açmadım ama :) :) :)

hakan.daburda

Profesör
Güzel bilgi
isterseniz bununla anında değiştirebilirsiniz ;D
4933.jpg

Download
http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=4933

SDN Son Haberler