Anket Rekabetçi oyunlar mı, hikayeli oyunlar mı?

Rekabetçi mi hikayeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,656
Sizce hikayeli oyunları oynamak mı daha zevkli yoksa rekabetçi oyunları mı? Bana gelirsek gönül isterdi hikayeli oynayayım fakat maalesef rekabetçi oyunlardan daha fazla zevk alıyorum.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Rekabetçi oyunlarda sunucunu Usa yaparsan çok eğlenirsin. Tr serverları belli. Hikaye de de napıcağını bilmiyorsan orda takılı kaldın bitti. İkiside bana göre değil

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Herkesin fikri farklı olabilir. Ben de hikayeli olan oyunları daha çok seviyorum. Yapacak şey daha çok olabiliyor. Rekabetçi oyunlarda genellikle aynı şey var hep.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Sizce hikayeli oyunları oynamak mı daha zevkli yoksa rekabetçi oyunları mı? Bana gelirsek gönül isterdi hikayeli oynayayım fakat maalesef rekabetçi oyunlardan daha fazla zevk alıyorum.
Eskiden Hikayeliydide Şimdi Arkadaş çevresi oluştuğunda agalarla oynamak daha eğlenceli geliyor :d

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Hikaye oyuna ilham veren bir konsepttir. Oyunun bir alanda konuşulmasını ve ödül almasına neden olur ve bu oyunun hikayesi ve oynanışı kapsamlı ise yıllarca oynanabilir.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,656
Rekabetçi oyunlarda sunucunu Usa yaparsan çok eğlenirsin. Tr serverları belli. Hikaye de de napıcağını bilmiyorsan orda takılı kaldın bitti. İkiside bana göre değil
Evet Valorant'ta Frankfurt sunucusuna geçtiğimde kurduğum ilk cümle şu oldu;

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Yapın da ping oynamaya izin veriyor mu görün. Avrupa sunucuları ne güne var?

Kullanıcı9090

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
37
Hikayesel oyunlar güzeldir. Rekabetçide ne geleceği belli olmuyor ama yeri geldiği zaman tabiki de rekabetçi oyunlarda zevk verir.

Son mesajlar