[REHBER] LG G2 4.4.2 KitKat Sürüm Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

hasannceyhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bazı forumlarda kitkat güncellemesiyle birlikte g2 de bir çok sorun olduğu yazıyordu sizde var mı herhangi bir sorun ? Yakın zamanda g2 alıcam güncellemeden kullansam bir sıkıntı olur mu ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
4.4.2 sürümünü yüklemek için yapılabilinecek tek yöntem bu mu ? Daha önce hiç böyle bir sistem yükleme yapmadığım için kendime güvenemeyip bir telefoncuya sordum bugün telefonu direk güncellediğimde android kitkat sürümüne yükseltebileciğimi söyledi ama ben pek ihtimal veremedim dediklerine rica etsem beni bu konuda biraz daha aydınlatabilirmisiniz.

Merhaba,

Tek yöntem bu değil.

Güvenilir bir yöntem daha var, Lg Pc Suite programı ile Yükseltme hatalarını geri yükle derseniz kitkat'lı romu kendi indirip kurulumunu yapıcaktır, siz sadece izleyeceksiniz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benm telefonm 32 gb ama bu romlari attiktan sonra 25 gb olarak gösteriyor

PromeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Tek yöntem bu değil.

Güvenilir bir yöntem daha var, Lg Pc Suite programı ile Yükseltme hatalarını geri yükle derseniz kitkat'lı romu kendi indirip kurulumunu yapıcaktır, siz sadece izleyeceksiniz :)
Kusura bakmayın biraz geç cevap veriyorum.Teşekkür ederim cevabınız için ama g3 almış bulundum :))

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bazı forumlarda lg g2 kitkat güncellemesinde sorun olduğu söyleniyor bende telefonu yeni aldım ve zarar gelsin istemiyorum kitket yükleyim mi yoksa jelly bean da kalayım mı ? cevaplar için şimdiden teşekkürler..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
beyler bazı forumlarda lg g2 kitkat güncellemesinde sorun olduğu söyleniyor bende telefonu yeni aldım ve zarar gelsin istemiyorum kitket yükleyim mi yoksa jelly bean da kalayım mı ? cevaplar için şimdiden teşekkürler..
Sıkıntı yok yukle gitsin, bir de ayni mesaji defalarca yazmana gerek yok :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

Kitkat Jellybean'a göre daha performanslı çalışıyor, sıkıntısı yok yükleyebilirsin.

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulübe hoş geldin o zaman :) merak ettiğin tüm soruları sorabilirsin :)

Zaten bu kulübe girenlerin %90'ı telefonu rootlamadan ve rom atmadan çıkmıyor :p

Valla ben korkuyorum şuan garantisi ne olur geri eski haline dönermi falan diye o yüzden cesaret edemiyorum. :D

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
[video=youtube;J4tnrNiI10g]http://www.youtube.com/watch?v=J4tnrNiI10g[/video]
Paranoid 4.4.4 Rom atdı arkadaş kendi cihazına stabil ısınma pek fazla olmuyor.
Knock On ve code çalışıyor
1 hafta gözlem yapıcak bakalım.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Paranoid cm den daha stabil ama G2 ye malesef cm için adam akıllı kernel yok dori bide cm destekli bi kernel çıkarsa tadından yenmez

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Custom romun kendi kerneli daha stabil olmaz mı?

Zaten cm tabanlı romlara çok fazla seçenek.yok olanda kötü lg romları için dorimanx önermemin sebebi oda lg stock kernel üzerinden yapılmış ve geliştirilmişidir g3 romlarının kendi kerneli ile dorimanx çok farkedio çoğu rom zaten custom kernel kullanıyo

therammsteiner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
skip this ad dedikten sonra sayfa öylece kalıor ... nasıl indiricez bu orjinal romu

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Bu aralar o sitede sıkıntı var başka biryerden deneyin.

brk12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
har şey tamam da upgrade starta basıyorm support tool açılıyor dil seçme menüsü filan da gelmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Merhaba, Recovery yükledim Recovery çalıştırdım yeniden başladı Açıldı Backup yaptım, Telefonu Resetledım Öylece Kaldı. Yeniden Başlatıyorum üstte mavı yeşil mor ışıklar yanıyor ekran siyah öylece bekliyor. Power Tusuyla kapatıyorum Açılışta Ses yükseltme ve Power tuşuyla Başlatıyorum Download mode giriyor. Firmware Update Yazıyor üstte.

Altta % 0 Yazıyor ve En Altta Kırmızı Yazıyla Rooted Yazıyor Öylece Bekliyor. Ne yapmam Lazım ? Her Açılıp Kapattıgımda USB kablo pcye baglıyken Donanım Baglandı Çıkarıldı Tepkisini de Alıyorum. Yardımcı Olacaklara Şimdiden Teşekkürler.

bycihat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba, Recovery yükledim Recovery çalıştırdım yeniden başladı Açıldı Backup yaptım, Telefonu Resetledım Öylece Kaldı. Yeniden Başlatıyorum üstte mavı yeşil mor ışıklar yanıyor ekran siyah öylece bekliyor. Power Tusuyla kapatıyorum Açılışta Ses yükseltme ve Power tuşuyla Başlatıyorum Download mode giriyor. Firmware Update Yazıyor üstte.

Altta % 0 Yazıyor ve En Altta Kırmızı Yazıyla Rooted Yazıyor Öylece Bekliyor. Ne yapmam Lazım ? Her Açılıp Kapattıgımda USB kablo pcye baglıyken Donanım Baglandı Çıkarıldı Tepkisini de Alıyorum. Yardımcı Olacaklara Şimdiden Teşekkürler.

brk12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar support tool bu hatayı veriyor ne yapmalıyım
m8lgBY.png
[/URL][/IMG]

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
arkadaşlar support tool bu hatayı veriyor ne yapmalıyım
m8lgBY.png
[/URL][/IMG]

Diğer mesajında dediğim gibi, driverlar ile alakalı bende bu hatayı almıştım, driverler sorunlu veya düzgün yüklü olmadığı için telefonu bağlı olarak görmüyor ve bağlantı kesildi uyarısı veriyor.

LG ile alakalı her şeyi silin, ve konuda verdiğim linkleri tekrar kurun, USB Driver da kurmayı unutmayın ( bilgisayarıda yeniden başlatın kurulum bitince )

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
DORİMANX8KERNEL en yeni kerneli telefona yükliycem servisten gelmedi telefonun ısınmasını engellermi bu kernel ?
Stok kullanırken çok ısınıyor nedeni yazılım bu işi kernel çözebilirmiyim ?

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
[video=youtube;douFbNM4Efg]http://www.youtube.com/watch?v=douFbNM4Efg[/video]
[video=youtube;kPTLSE0UAdo]http://www.youtube.com/watch?v=kPTLSE0UAdo[/video]

YusufTan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
linklerdeki firmware leri indiremiyorum butun linklermi sorunlu ?

B

Barisseneker

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar Benmi Çok Araştırıyorum Yoksa Bu İşin Uzmanlarımı Araştırmıyor Verizon Firması Lg G2 Yeni Yazılım Çıkarmışlar Görüntülü Arama Volte Menü Advanced Calling 1.0 Ota Güncellemeyle Geliyormuş Yeni Güncellemeyle Beraber Sürüm 4.4.4 Yükseliyormuş 3 Gündür Bu Haberi Takip Ediyorum Ne Zaman Paylaşıma Çıkacak Diye Uzmanlar Şu İşe Bir El Atsın
136748d1410836681t-ota-update-just-came-down-screenshot_2014-09-15-22-02-31.jpg
136747d1410836679t-ota-update-just-came-down-screenshot_2014-09-15-22-02-11.jpg
183385-verizonadvancedcalling.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.verizonwireless.com/wcms/consumer/advanced-calling.html

icck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
full wipe nasıl yapılıyor? Diğer bi soorun Almanya romunu linkten indiremiyorum değişmiş mi acaba

linklerdeki firmware leri indiremiyorum butun linklermi sorunlu ?
evet bende indiremiyorum arkadaşlar bi yardım etse

arkadaşlar ben başka bi siteden indirdiğim ingiltere romunu yükledim herşey iyi gitti ama telefon açılmıyor lg logosu yanıp yanıp sönüyor ne yapmam lazım