[REHBER] LG G2 4.4.2 KitKat Sürüm Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

cabbarus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben 10c ye geri donemedim %49 da hata veriyor yardim edebilirmisiniz

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar çok büyük bir sorun değil ama tele xposed installeri yukledim sonra pie butonu aktif ettim ardından sevemedim iptal ettim fakat ayarlardan-ekran- sanal tuslar-tuş kombinasyonu na geliyorum böyle bi hata veriyor çözüm??
vynegu2u.jpg

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar çok büyük bir sorun değil ama tele xposed installeri yukledim sonra pie butonu aktif ettim ardından sevemedim iptal ettim fakat ayarlardan-ekran- sanal tuslar-tuş kombinasyonu na geliyorum böyle bi hata veriyor çözüm??
vynegu2u.jpg
Xposed tan Lg pie Support u kaldırın ve cihazı yeniden başlatın.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Yaptım olmadı önceden de denemiştim
Kardeşim attığın screenshot öyle göstermiyor ama. Sen hala pie kullanıyorsun gibi altta sanal tuş yok. Pie devre dışı bırakmadan o ekran hata verir tabi.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Anlamıyorsun hocam ne demek istediğimi. Attığın screenshotta Navigasyon çubuğu gözükmüyor ( sanal tuşlar ) . Sen sanal tuşları devre dışı bırakmışsın. Devre dışı bıraktıktan sonra sanal tuş ayarları yapamazsınız, hata verir zaten.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Bir şekilde sanal tuşları deaktive etmişsiniz. Sanal tuşları aktif ettikten sonra ayarlar sekmesi hata vermeyecektir.

can_francesco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merhaba.Ben birkaç gün içinde LG G2 almayı düşünüyorum teknosadan.Ancak şöyle birşey var bu kitkat sürümü sorun yaratıyor yazıyor her yerde ve ben de korktum tabi haliyle :) Sorularım şunlar; Yeni telefon alınca güncelleme yapmama gerek kalıcak mı ? Kitkat sürümü sadece sonradan güncelleyenler de mi sıkıntı yaratıyor yani yeni telefonda böyle bir sorunla karşı karşıya kalabilir miyim ? (Çünkü telefonun en belirgin özelliklerinden biri şarj ı ve şarj kalitesi güncellemelerle düşebiliyormuş okuduklarıma göre) teşekkürler..

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar herkese merhaba.Ben birkaç gün içinde LG G2 almayı düşünüyorum teknosadan.Ancak şöyle birşey var bu kitkat sürümü sorun yaratıyor yazıyor her yerde ve ben de korktum tabi haliyle :) Sorularım şunlar; Yeni telefon alınca güncelleme yapmama gerek kalıcak mı ? Kitkat sürümü sadece sonradan güncelleyenler de mi sıkıntı yaratıyor yani yeni telefonda böyle bir sorunla karşı karşıya kalabilir miyim ? (Çünkü telefonun en belirgin özelliklerinden biri şarj ı ve şarj kalitesi güncellemelerle düşebiliyormuş okuduklarıma göre) teşekkürler..
Yeni gelen düzeltme guncellemesiyle bu sorunlar çözüldü ama sarji jb ye göre biraz daha az gidiyor bunun sebebide kitkatin daha hizli daha verimli çalışması cihazi aldiginizda guncelleyebilirsiniz ardindan hard reset yaparsaniz cihazi en iyi şekilde kullanmış olursunuz.

can_francesco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Yani istesek jelly bean sürümünde kalabiliyoruz öyle mi ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Yani istesek jelly bean sürümünde kalabiliyoruz öyle mi ?

Jelly beanda sorun yok fakat kitkata göre daha yavaş ve daha fazla şarjı gidiyor, kitkat çok daha performanslı fakat bazı hataları var ve şarj problemi ısınma problemi var vs vs.

can_francesco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jelly beanda sorun yok fakat kitkata göre daha yavaş ve daha fazla şarjı gidiyor, kitkat çok daha performanslı fakat bazı hataları var ve şarj problemi ısınma problemi var vs vs.
anladım hocam bir süre jelly bean da kalıp denemek daha uygun gibi görünüyor

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Cm11 4.4.4 geldi Resmi olarak Lg 4.4.4 vermemiş ama çalışmalar varmış Lg yazılım departmanı bugün söyledi kesin bilgimiz yok cihaz güncellenicektir elbetde dediler tarih vermediler Lg atılımı G2 başardı Benim kriterlerim bu telefonda var İsinma sorunu var çok oyun oynarsan ısınmaya hissediyorsun Htc alev alır metal kasa ısıyı geç dağıtır polikarbon dediğimiz Lg G2 ısıyı alır ve 15 dk içinde sıcaklık düşer batarya konusu oyun oynayıp full wifi film izlersen biter günlük bir cihaz olarak kullanirsan seni asla yarı yolda bırakmaz Lg Quick Remote ile her Akıllı Smart tv kontrol edip kanal değiştir ses kıs aç cihaz güzel ve televizyon için irs özelliği internet olmadan çalışıyor.

xrasimx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cm11 4.4.4 geldi Resmi olarak Lg 4.4.4 vermemiş ama çalışmalar varmış Lg yazılım departmanı bugün söyledi kesin bilgimiz yok cihaz güncellenicektir elbetde dediler tarih vermediler Lg atılımı G2 başardı Benim kriterlerim bu telefonda var İsinma sorunu var çok oyun oynarsan ısınmaya hissediyorsun Htc alev alır metal kasa ısıyı geç dağıtır polikarbon dediğimiz Lg G2 ısıyı alır ve 15 dk içinde sıcaklık düşer batarya konusu oyun oynayıp full wifi film izlersen biter günlük bir cihaz olarak kullanirsan seni asla yarı yolda bırakmaz Lg Quick Remote ile her Akıllı Smart tv kontrol edip kanal değiştir ses kıs aç cihaz güzel ve televizyon için irs özelliği internet olmadan çalışıyor.

cm11 son sürümleri sürekli paylaşılıyor; https://download.cyanogenmod.org/?device=d802

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güncelleme kontrolü yaptiğimda cihaziniz henüz kayitli değil uyarisi veriyor bunu nasil çözebilirim

jetensar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ben almanya romunu yaparken update start dedim kırmızı şerit doldu hiçbir ekran açlılmadı sadece lg mobile support tool açıldı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu stock romu kurcamda lg firmware listeki Turkey open 16g baslıgındaki 20c imi yüklecem yoksa sadece Turkey yazan baslıktaki 20c imi kurcam telefonum 16 gb.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yada lg mobile support tooldan yükseltme hataları dedim suan 1684 mblik rom kuruyor bu stock roma döndürür deme?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ben bu stock romu kurcamda lg firmware listeki Turkey open 16g baslıgındaki 20c imi yüklecem yoksa sadece Turkey yazan baslıktaki 20c imi kurcam telefonum 16 gb.

Merhaba,

Open 16g değil Türkiye başlığı altında ki 20cyi indirin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yada lg mobile support tooldan yükseltme hataları dedim suan 1684 mblik rom kuruyor bu stock roma döndürür deme?

Merhaba,

Evet LG mobile support tooldan yükseltme hatalarını geri yükle yaptığınız zaman telefonunuza kayıtlı en son romu indirip kendi kurulumu yapacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok güzel anlatmişsin ellerine sağlik ama windows 8.1 de hosts dosyasini defender ile açiyorum ama yinede gözükmüyor lütfen yardim et telefon çöktü babamn haberi daha yok beni keser :d

PromeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.4.2 sürümünü yüklemek için yapılabilinecek tek yöntem bu mu ? Daha önce hiç böyle bir sistem yükleme yapmadığım için kendime güvenemeyip bir telefoncuya sordum bugün telefonu direk güncellediğimde android kitkat sürümüne yükseltebileciğimi söyledi ama ben pek ihtimal veremedim dediklerine rica etsem beni bu konuda biraz daha aydınlatabilirmisiniz.