Redmi umursanmıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Merhaba arkadaşlar,
Xiaomi Redmi markasına alt sınıf muamelesi uyguluyor bence, bence değil aslında zaten öyle.
1 sene Android sürüm desteği sağlaması ve cihazlarındaki kronik sorunlar bence bunu açıklıyor.
Siz ne düşünüyorsunuz?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ekmekle köfteyle alakası yok bence misal RN9 pro Tr ye verdi globale vermedi aynı şey RN8 içinde gecerli ve diğer bazı modeller içinde az köfte varsa hiç vermesin ama o ne yapıyor yarım yamalak iş çeviriyor.
Siz hala alamadınız değil mi? Miui 12de 2. Güncelleme geldi bir hafta önce bana.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Parasına göre muamele yapılıyor. Ayrıca keşke birkaç tane verip sorunsuz verseler verdikleri de sorunlu. Kullanıcılar her güncellemede ağlaşıyor.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Bende 9S ver keşke almasaydım. Xiaomi alacak kardeşim almayacak, saçma sapan sorunları var ve sinir ediyor. Bir ara düzelmişti tekrar başladı, telefonun kafası güzel. Ayrıca global için ne zaman güncelleme gelir?

Reaksiyon puanı
7,997
Redmi serisi Xiaomi'nin üvey evlatı gibidir. Malzeme kalitesi desen kötü , yazılım desen destek yok , kamera desen rakiplerinin gerisinde (MP abartıp kötü kaliteli)... Redmi serisi almak bana saçmalık geliyor.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Ne gibi sorunları var?
Şarj sorunu, burada onlarca defa konu açtım belki de, en başta çabuk düşüyor; bazen oyun oynarken kasıyor, büyük oyun oynamam, kamera kalitesi kötü, mp olayı falan tamamen şişirme zaten, bir bakıyoruz herkes güncelleme almış daha bize güncelleme yok vs vs

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Parasına göre muamele yapıldığını düşünüyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Şarj sorunu, burada onlarca defa konu açtım belki de, en başta çabuk düşüyor; bazen oyun oynarken kasıyor, büyük oyun oynamam, kamera kalitesi kötü, mp olayı falan tamamen şişirme zaten, bir bakıyoruz herkes güncelleme almış daha bize güncelleme yok vs vs
9slere de dağıtılmıştı güncelleme aslında, diğer sorunlarınızı isterseniz bir fabrika ayarlarına sıfırlayıp deneyin, miui 12 güncrllediğimde 8 saat ekran süresi alıyordum sıfırladım 12-14 saatlere çıktı.

Reaksiyon puanı
6,381
Mi cihazları bile umursamıyor ki...

2 yıl anca güncelleme geliyor onlar da tam optimize çalışmıyor. O hatalar o yüzden oluşuyor.

Nietzscheee

Asistan
Reaksiyon puanı
192
9slere de dağıtılmıştı güncelleme aslında, diğer sorunlarınızı isterseniz bir fabrika ayarlarına sıfırlayıp deneyin, miui 12 güncrllediğimde 8 saat ekran süresi alıyordum sıfırladım 12-14 saatlere çıktı.
Bende yok şu an. Bazıları dışarıdan yükleme yapıyor onu da yapmam. Sizin telefon nedir?

Reaksiyon puanı
6,381
Aaa öyle demeyin forumda çok fazla Xiaomisever var hepsini karşınıza alıyorsunuz şu an
Hepsi kullandıkları mi cihazlar ile gerçeği görecekler yakında. 2 en fazla 2,5 yıl sonra Mİ cihazlar kullanılmaz oluyor. Yazılımlarının çöp olması yüzünden.

Reaksiyon puanı
7,997
Ben telefonları çok övdükleri için aldım. Daha doğru düzgün güncelleme bile gönderemiyorlar. Pişman mıyım? Evet, aldığıma pişmanım.
Biz önermeyince Xiaomi hateri , kullanmadığınız cihazı övüp-gömmeyin diyorlar. Halbuki bu sorunları bildiğimiz için övmüyoruz.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Biz önermeyince Xiaomi hateri , kullanmadığınız cihazı övüp-gömmeyin diyorlar. Halbuki bu sorunları bildiğimiz için övmüyoruz.
Bu sorunlar sanırım modelden modele kişiden kişiye değişiyor, rn 9 pro var bende memnun olmadığım bir özelliği yok, bir sorun mu normal mi bilmediğim tek sıkıntı telefonla konuşurken bir iki dakika kulağımda durduktan sonra telefon ekranı kilitleniyor tuşa basmadan arama ekranı açılmıyor, yakınlık sensöründen kaynaklı sanırım.