Xiaomi Redmi umursanmıyor mu?

ThorJ

Profesör
Merhaba arkadaşlar,
Xiaomi Redmi markasına alt sınıf muamelesi uyguluyor bence, bence değil aslında zaten öyle.
1 sene Android sürüm desteği sağlaması ve cihazlarındaki kronik sorunlar bence bunu açıklıyor.
Siz ne düşünüyorsunuz?

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Parasına göre muamele yapılıyor. Ayrıca keşke birkaç tane verip sorunsuz verseler verdikleri de sorunlu. Kullanıcılar her güncellemede ağlaşıyor.

Nietzscheee

Asistan
Bende 9S ver keşke almasaydım. Xiaomi alacak kardeşim almayacak, saçma sapan sorunları var ve sinir ediyor. Bir ara düzelmişti tekrar başladı, telefonun kafası güzel. Ayrıca global için ne zaman güncelleme gelir?

Yasiin

Profesör
Şarj sorunu, burada onlarca defa konu açtım belki de, en başta çabuk düşüyor; bazen oyun oynarken kasıyor, büyük oyun oynamam, kamera kalitesi kötü, mp olayı falan tamamen şişirme zaten, bir bakıyoruz herkes güncelleme almış daha bize güncelleme yok vs vs
9slere de dağıtılmıştı güncelleme aslında, diğer sorunlarınızı isterseniz bir fabrika ayarlarına sıfırlayıp deneyin, miui 12 güncrllediğimde 8 saat ekran süresi alıyordum sıfırladım 12-14 saatlere çıktı.

Mi cihazları bile umursamıyor ki...

2 yıl anca güncelleme geliyor onlar da tam optimize çalışmıyor. O hatalar o yüzden oluşuyor.

Son mesajlar