Red Dead Redemption 2 Cracklendi!

Bu konuyu okuyanlar

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından korsancılığa yenik düştü...
Sizce iyi dayandı mı? Benzer savunma yazılımını kullanan Watch Dogs Legion ve Assassin's Creed Valhalla'da da aynı durumlar gerçekleşir mi?
Red Dead Redemption 2 hakkındaki genel düşünceleriniz nelerdir?
of pc kaldırsada doya doya oynasam ah ah.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Anlıyamadım neden herkes linçlemiş? Arkadaş gayet bu forumun yapısına uygun, güzel bir başlık açmış ve görüşlerinizi sormuş. Ben de açmayı düşünüyordum hatta. Bundan sonraki oyunlar için yapımcılar nasıl bir yol izler, yakında çıkacak cyberpunk için yeni bir koruma oluştururlar mı vs gibi fikirlerinizi soracaktım. Bir yerde korsan, crack gibi kelimeleri görünce hemen atlıyor çok bilmişler. Benim görüşüm bu işler sigara alkol gibi. Kullanan kullanır kimse karışamaz fakat gidip sağda solda reklamını yapar, över, özendirir ve teşvik ederse o zaman suçludur.

Reaksiyon puanı
150
Anlıyamadım neden herkes linçlemiş? Arkadaş gayet bu forumun yapısına uygun, güzel bir başlık açmış ve görüşlerinizi sormuş. Ben de açmayı düşünüyordum hatta. Bundan sonraki oyunlar için yapımcılar nasıl bir yol izler, yakında çıkacak cyberpunk için yeni bir koruma oluştururlar mı vs gibi fikirlerinizi soracaktım. Bir yerde korsan, crack gibi kelimeleri görünce hemen atlıyor çok bilmişler. Benim görüşüm bu işler sigara alkol gibi. Kullanan kullanır kimse karışamaz fakat gidip sağda solda reklamını yapar, över, özendirir ve teşvik ederse o zaman suçludur.

Bende artık saldım bu üyeleri. Moderatör benim konumu boş yere kilitliyor. 0 hakaret, 0 illegal link, 0 küfür, 0 reklam. Sanırım nedeni: mod beğenmemiş xhgalfafger

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bende artık saldım bu üyeleri. Moderatör benim konumu boş yere kilitliyor. 0 hakaret, 0 illegal link, 0 küfür, 0 reklam. Sanırım nedeni: mod beğenmemiş xhgalfafger
Boş yere kilitlemedi.
Mükerrer yani tekrar eden demek.Aynı konuyu açtığın için kilitlendi.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Anlaşılan burayı bir güzel okuman gerekiyor.

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
aynen. indirimlerle uyguna bulunuyor. gamepassdan forza Horizon 4 aldım bi aralar malesef korsan oynuyordum şimdi orjinile geçtim. cidden fark oluyor.
Eskiden korsan kullanırdım, 6 7 sene önce korsan oynadığım oyunları yakın zamanda satın alıp oynadım, aklıma şu takıldı ne fark oluyor? Hiç bir fark yok :) online varsa giremezsin sadece

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
500-600 lira oyuna mı vereceğim veya 300-400 lira her neyse euro olmuş 10 tl, dolar olmuş 8 tl asgari ücret belli ülkemizde o oyunu yapan küresel şirketler bağlı bulunduğu ülkeler ihraç eden ülkelere kaynak aktarmaya devam mı edecem?? Beni dovene teşekkür mü etmeliyim. Mağdur edebiyatına gerek yok emek bilmem ne. İthalat ülkemize zarar. Ha 30-40 lira 50-60 lira olur eywallah ama 500 lira bir oyuna vermek çok saçma ülkemize zarar, niye bu derece ülkemin ithalat kalemini artiricam cari açığımız var zaten, kimseyi bu yüzden eleştirmeyin bence..

Son düzenleme:

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
Eskiden korsan kullanırdım, 6 7 sene önce korsan oynadığım oyunları yakın zamanda satın alıp oynadım, aklıma şu takıldı ne fark oluyor? Hiç bir fark yok :) online varsa giremezsin sadece
dostum mesela world war z torrent indirdim fps düşükdü. 30 yakın alıyordum cracklide. orj de 60 50 niye böyle ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

500-600 lira oyuna mı vereceğim veya 300-400 lira her neyse euro olmuş 10 tl, dolar olmuş 8 tl asgari ücret belli ülkemizde o oyunu yapan küresel şirketler bağlı bulunduğu ülkeler ihraç eden ülkelere kaynak aktarmaya devam mı edecem?? Beni dovene teşekkür mü etmeliyim. Mağdur edebiyatına gerek yok emek bilmem ne. İthalat ülkemize zarar. Ha 30-40 lira 50-60 lira olur eywallah ama 500 lira bir oyuna vermek çok saçma ülkemize zarar, niye bu derece ülkemin ithalat kalemini artiricam cari açığımız var zaten, kimseyi bu yüzden eleştirmeyin bence..
500 600 de vermekde. biraz sıkıntı. oluyor.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Bedava verseler bile indirecek yerim yok. Yeni oyunların boyutları beni aşıyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bedava verseler bile indirecek yerim yok. Yeni oyunların boyutları beni aşıyor.
İndirmesi bir günümü almıştı, Steam üzerinden indirmede bile bayağı yer kalıyor. Crack mrack vs. olunca en azından sıkıştırıyorlar.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
dostum mesela world war z torrent indirdim fps düşükdü. 30 yakın alıyordum cracklide. orj de 60 50 niye böyle ?
Olur tabi ki de kesin sorun vardır o crack dosyalarda.Yani normal birşey.
Ama tabi ki bir oyuna 300-600 TL fiyatlar vermek istemez herkes.İndirim kovalarsanız 250 TL oyun 100 TL olabiliyor.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
120 gb ssd kullanınca o da zor gibi. Artık eski klasikleri ya da emulatorleri falan oynuyorum oynarsam. Abimin şu uzay gemisi gibi oyuncu kasalarından var ışıklar falan saçan, orada oynadım rdr2. Oynayabilecek olsam parasına değer. Zaten o temada kaç oyun var ki.