Red Dead Redemption 2 Cracklendi!

Arkadaşlar benim paylaşımı yapmamın sebebi "oYuN cRaCkLeNdİ hAdİ İnDiReK" demek değil. Dikkatli olursanız yazımda oyunun 351 gündür cracklenmemiş olmasına vurgu yapıyorum. Lütfen saçma sapan yorumlarla linç kampanyası başlatmaya çalışmayalım 🙂
Ama iyicene foruma bakarsan adı "Shift Delete Korsan Forumu" değil.Böyle bir şey paylaşman gereksiz.

TheLastWarrior

Profesör
Arkadaşlar benim paylaşımı yapmamın sebebi "oYuN cRaCkLeNdİ hAdİ İnDiReK" demek değil. Dikkatli olursanız yazımda oyunun 351 gündür cracklenmemiş olmasına vurgu yapıyorum. Lütfen saçma sapan yorumlarla linç kampanyası başlatmaya çalışmayalım 🙂
Bugün açılan bu oyun için 2 veya 3 gördüğüm crack haberi forumda bi siz açmadınız yani 2 sene sora kırılsa ne olacak kırılmasa ne olacak öğrenip napacaksınız?

Erkenekspor

Öğrenci
Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından korsancılığa yenik düştü...
Sizce iyi dayandı mı? Benzer savunma yazılımını kullanan Watch Dogs Legion ve Assassin's Creed Valhalla'da da aynı durumlar gerçekleşir mi?
Red Dead Redemption 2 hakkındaki genel düşünceleriniz nelerdir?
İndirelim bakalim

rover_xp

Doçent
diğer oyunların kaç günde kırıldığı hakkında pek bir bilgim yok.çünkü korsan oyunu bırak oyun dahi oynamam,sevmem.ama 351 gün yaklaşık olarak 1 yıl.yani bana iyi dayanmış gibi geliyor.

Tolga6bd6

Asistan
Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından korsancılığa yenik düştü...
Sizce iyi dayandı mı? Benzer savunma yazılımını kullanan Watch Dogs Legion ve Assassin's Creed Valhalla'da da aynı durumlar gerçekleşir mi?
Red Dead Redemption 2 hakkındaki genel düşünceleriniz nelerdir?
of pc kaldırsada doya doya oynasam ah ah.

-Emirhan Türk-

Profesör
Anlıyamadım neden herkes linçlemiş? Arkadaş gayet bu forumun yapısına uygun, güzel bir başlık açmış ve görüşlerinizi sormuş. Ben de açmayı düşünüyordum hatta. Bundan sonraki oyunlar için yapımcılar nasıl bir yol izler, yakında çıkacak cyberpunk için yeni bir koruma oluştururlar mı vs gibi fikirlerinizi soracaktım. Bir yerde korsan, crack gibi kelimeleri görünce hemen atlıyor çok bilmişler. Benim görüşüm bu işler sigara alkol gibi. Kullanan kullanır kimse karışamaz fakat gidip sağda solda reklamını yapar, över, özendirir ve teşvik ederse o zaman suçludur.

Anlıyamadım neden herkes linçlemiş? Arkadaş gayet bu forumun yapısına uygun, güzel bir başlık açmış ve görüşlerinizi sormuş. Ben de açmayı düşünüyordum hatta. Bundan sonraki oyunlar için yapımcılar nasıl bir yol izler, yakında çıkacak cyberpunk için yeni bir koruma oluştururlar mı vs gibi fikirlerinizi soracaktım. Bir yerde korsan, crack gibi kelimeleri görünce hemen atlıyor çok bilmişler. Benim görüşüm bu işler sigara alkol gibi. Kullanan kullanır kimse karışamaz fakat gidip sağda solda reklamını yapar, över, özendirir ve teşvik ederse o zaman suçludur.

Bende artık saldım bu üyeleri. Moderatör benim konumu boş yere kilitliyor. 0 hakaret, 0 illegal link, 0 küfür, 0 reklam. Sanırım nedeni: mod beğenmemiş xhgalfafger

Umut Çelik

Profesör
Anlaşılan burayı bir güzel okuman gerekiyor.

aimnil

Profesör
500-600 lira oyuna mı vereceğim veya 300-400 lira her neyse euro olmuş 10 tl, dolar olmuş 8 tl asgari ücret belli ülkemizde o oyunu yapan küresel şirketler bağlı bulunduğu ülkeler ihraç eden ülkelere kaynak aktarmaya devam mı edecem?? Beni dovene teşekkür mü etmeliyim. Mağdur edebiyatına gerek yok emek bilmem ne. İthalat ülkemize zarar. Ha 30-40 lira 50-60 lira olur eywallah ama 500 lira bir oyuna vermek çok saçma ülkemize zarar, niye bu derece ülkemin ithalat kalemini artiricam cari açığımız var zaten, kimseyi bu yüzden eleştirmeyin bence..

Son düzenleme:

TheFreaky

Doçent
Eskiden korsan kullanırdım, 6 7 sene önce korsan oynadığım oyunları yakın zamanda satın alıp oynadım, aklıma şu takıldı ne fark oluyor? Hiç bir fark yok :) online varsa giremezsin sadece
dostum mesela world war z torrent indirdim fps düşükdü. 30 yakın alıyordum cracklide. orj de 60 50 niye böyle ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

500-600 lira oyuna mı vereceğim veya 300-400 lira her neyse euro olmuş 10 tl, dolar olmuş 8 tl asgari ücret belli ülkemizde o oyunu yapan küresel şirketler bağlı bulunduğu ülkeler ihraç eden ülkelere kaynak aktarmaya devam mı edecem?? Beni dovene teşekkür mü etmeliyim. Mağdur edebiyatına gerek yok emek bilmem ne. İthalat ülkemize zarar. Ha 30-40 lira 50-60 lira olur eywallah ama 500 lira bir oyuna vermek çok saçma ülkemize zarar, niye bu derece ülkemin ithalat kalemini artiricam cari açığımız var zaten, kimseyi bu yüzden eleştirmeyin bence..
500 600 de vermekde. biraz sıkıntı. oluyor.