Red Dead Redemption 2 Cracklendi!

Gordrhain

Öğrenci
Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından korsancılığa yenik düştü...
Sizce iyi dayandı mı? Benzer savunma yazılımını kullanan Watch Dogs Legion ve Assassin's Creed Valhalla'da da aynı durumlar gerçekleşir mi?
Red Dead Redemption 2 hakkındaki genel düşünceleriniz nelerdir?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201022-235218.png
    Screenshot_20201022-235218.png
    404.1 KB · Görüntüleme: 62

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
ülkedeki dolar şu insanalrda oyuna 300 500 tl vermek istemiyor yurtdışında olsa alırsın. daha ucuz.
Kardeşim fiyatla ne alakası var. 200 TL'ye iniyor oyun. En az 1 ay boyunca oynanabilecek bir oyundan bahsediyoruz. Şu an dolardan en az etkilenen sektör PC oyunları ve gerçekten korsan oynamak için bahane yok. İnsanların orijinal oynaması için Steam'in kuru 1'in altına mı indirmesi gerekiyor?

TheFreaky

Asistan
Kardeşim fiyatla ne alakası var. 200 TL'ye iniyor oyun. En az 1 ay boyunca oynanabilecek bir oyundan bahsediyoruz. Şu an dolardan en az etkilenen sektör PC oyunları ve gerçekten korsan oynamak için bahane yok. İnsanların orijinal oynaması için Steam'in kuru 1'in altına mı indirmesi gerekiyor?
bende karşıyım. korsana tabi. alamayan çok.

Red Dead Redemption 2, 351 günün ardından korsancılığa yenik düştü...
Sizce iyi dayandı mı? Benzer savunma yazılımını kullanan Watch Dogs Legion ve Assassin's Creed Valhalla'da da aynı durumlar gerçekleşir mi?
Red Dead Redemption 2 hakkındaki genel düşünceleriniz nelerdir?
Bir de neden üye olup hemen ilk yaptığın şey bir oyunun cracklendiğini söylemek oluyor ki!?

TheFreaky

Asistan
Eğer çalışırsan alabilirsin.Çok da aşırı zor değil.Biriktirip de alabilirsin indirim bekleyerek.
aynen. öyle.. ama işte bazı insanlarda uzak duruyor. direk korsan indiriyor malesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de neden üye olup hemen ilk yaptığın şey bir oyunun cracklendiğini söylemek oluyor ki!?
olayın şaka bi yanı 2 sene sonra niye kırdılar aklım ermedi.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
bende karşıyım. korsana tabi. alamayan çok.
Alamayan çoksa fiyatı düşene kadar almayacak benim gibi. Bugün istediğim bir sürü oyun var. Ancak uygun fiyattan satılan tonlarca da oyun var. Witcher 3 gibi bir oyun 20 TL'ye satılıyor indirimle. Bunun gibi 30 TL altına sayabileceğim tonlarca oyun var. RDR2'nin fiyatı daha da inene kadar bu oyunlar oynanabilir hem o esnada para da biriktirilir. Çözüm çok.

TheFreaky

Asistan
Alamayan çoksa fiyatı düşene kadar almayacak benim gibi. Bugün istediğim bir sürü oyun var. Ancak uygun fiyattan satılan tonlarca da oyun var. Witcher 3 gibi bir oyun 20 TL'ye satılıyor indirimle. Bunun gibi 30 TL altına sayabileceğim tonlarca oyun var. RDR2'nin fiyatı daha da inene kadar bu oyunlar oynanabilir hem o esnada para da biriktirilir. Çözüm çok.
aynen. indirimlerle uyguna bulunuyor. gamepassdan forza Horizon 4 aldım bi aralar malesef korsan oynuyordum şimdi orjinile geçtim. cidden fark oluyor.

TheFreaky

Asistan
Ayrıca şunun da yüzde 100 garantisini verebilirim. Parasını verdiğin bir oyundan aldığın haz kesinlikle çok daha fazla oluyor.
aynen. mesela korsan oyunda fps kayıpları donma var orjinal de hiç takılma şey mey yok cidden fark ettim. bi de oyundan atıyor korsanda orjinalde öyle yok :).

Tabi ki her zaman orijinal satın almaktır.
Bir kaç nedenleri:
1.Orijinal alınca o kadar kişinin uzun sürelerce uğraştığı emeğin karşılığını vermiş olursun.
2.Online oynarsın sıkıntısız.
3.Bilgisayarına virüs girip de bilgisayarına bir şeyler olmaz.
4.Oyuna güncelleme gelince güncellenir.
Daha da var da yazmaya üşendim.
Neyse.Korsana kesinlikle hayır.

Gordrhain

Öğrenci
Bence artık korsan oyun olsun program olsun sıktı başlık atarken Crack, Korsan, Kırıldı Tarzı kelimelere karşı spam olusturulabilir başlık atarken bu kelimelerle başlık atılmaması lazım spam kelimeler izin vermemeli forumda konu amcasına
Arkadaşlar benim paylaşımı yapmamın sebebi "oYuN cRaCkLeNdİ hAdİ İnDiReK" demek değil. Dikkatli olursanız yazımda oyunun 351 gündür cracklenmemiş olmasına vurgu yapıyorum. Lütfen saçma sapan yorumlarla linç kampanyası başlatmaya çalışmayalım 🙂

Yasin Koçak 23

Öğrenci
İndirimle 200 TL'ye yakın alınabilen bir oyun ve en az 60 saat oynama süresi sunuyor. Bugün dışarı çıksan 50 TL'den aşağı dönemiyorsun. Korsan oynamadan önce bir daha düşünün.
Öncelikle iyi akşamlar bu sabah bu konuyu açtımıştım.Konumda me bir link ne de korsana destek veren yazım bulunmakta fakat nedendir bilmem konum kapatıldı kapatan yönetici neden olduğunu söylemedi.Aynı konu tekrardan açılmış doğru bir şey mi bu?