Recep İvedik 3 Yorumları

Filmi beğendiniz mi?

• Beğendim.

Kullanılan: 35 57.4%
  • Beğenmedim.

Kullanılan: 26 42.6%

• Kullanılan toplam oy
    61

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Filme gidenler filmi beğenip beğenmediklerini yazabilirler.

100211recepivedik3.widec.jpg

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Filmi izledim.Gerçekten çok eğlendim.Bence harikaydı.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bnde filmi dün gece izledm son seansta gerçekten güzel ve eğlenceliydi =) serinin devamını bekliyoruz

hakan_golf5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugün gittim. Başıma ağrılar girdi yarıda çıkıp gitmek istedim fakat paraya acıdım mecburen katlanmak zorunda kaldım. Bu kadar rezil bir iş çıkartamazdı. 1 ve 2 den sonra tadında bırakması lazımdı.(neden bıraksın nasıl olsa izleniyor. Herşeyin en güzeline biniyor. araba,vs.... )Kısacası serinin en kötü filmiydi. Çok berbat bir senaryo ve öyle çok fazla da bir emek yoktu. Bana göre yarım saatte yazılmış bir filmdi. 10 üzerinden değerlendirsem en yüksek puanım 2 olurdu heralde.

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
esasında epey bi gülme güldüm de gene de basit bir filmdi. dağdaki ayıya film çektirmişler...

sokakta görseniz kro diyeceğiniz tip işte

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Süper ötesi komikti ve bence amacına da ulaştı ki amacı sadece güldürmek olan bir film için çok başarılıydı. Neden sofistike bi hale sokmaya çalışıldığını anlamış değilim gülmekten yarıldım çok da mutluyum paramın her kuruşuna değdiğini düşünüyorum. Param boşa gitti diyen arkadaşlara sorarım 9 tl ye sizi o kadar güldürcek bi aktivite varsa banada söyleyinde beraber yapalım :)

2009 un güngöreninde, Avrupanın orta yerinde olcak işmi bu ya :)

bilmiş*gülücük

Profesör
Reaksiyon puanı
48
findukla ne kadar farklı yorumlar içindesiniz böle ben gitsem kesin bende beğenmezdim :D
beraber izlediniz dimi

hakan_golf5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Süper ötesi komikti ve bence amacına da ulaştı ki amacı sadece güldürmek olan bir film için çok başarılıydı. Neden sofistike bi hale sokmaya çalışıldığını anlamış değilim gülmekten yarıldım çok da mutluyum paramın her kuruşuna değdiğini düşünüyorum. Param boşa gitti diyen arkadaşlara sorarım 9 tl ye sizi o kadar güldürcek bi aktivite varsa banada söyleyinde beraber yapalım :)

2009 un güngöreninde, Avrupanın orta yerinde olcak işmi bu ya :)
Siz beğenmişsinizdir saygı duyarım. Fakat ben yorumumu yukarıda yaptım. Söyleyecek başka da sözüm yok zaten.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bende daha gitmedim.Ama Recep İvedik olduğu için baya bir meraklıyım. :)

fenerli47

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ümitsiz gitmiştim bazı film eleştirmenlerinin olumsuz yorumlarından dolayı ama tek kelimeyle harikaydı bnm de basıma agrı girdi ama gulmekten :):) 3'lemenin en iyisiydi bence. doya doya gülmek isteyen herkese tavsiye ederim ;)

vayt

Asistan
Reaksiyon puanı
5
tadında bırakmak lazımdı bence de, ben beğenmedim ama nasıl "nispeten" ...

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Biz arkadaşlarla Hafta içi gitcez ama sinema kalitesiz bi sinemaymış sanırım :D
İlk defa gitceğimiz bi yer olduğundan bilemiyoruz tabi :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Yorumlara bakar mısın:)Biri siyah diyor biri beyaz.Recep ayısına gülmeyi becerebiln herkes güler bence.Gitmeden önce kafasında soru işareti olanlar da beğenmezler..

Ben recep ayısının duruşuna bille gülüyorum.Bu filmi de izleyeceğim.Ama recep ayısı kusura bakmasın korsan izleyeceğim.

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
senin içine 3 harfl bir şey kaçmış....

güzeldi film canım amaa zorhak ayıp ayıp filmde recep korsana hayır diye sosyal mesaj bile verdi

ama orda yere fırlattığı cd ıssız adam cd si idi ama evde de ıssız adamı izliyordu

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Sosyal mesaj da mı vermiş bizim ayı recep:D

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
evet üniversitede derse girdi orda profla kapıştı orda da iyi konuştu valla.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Olay şu. Kim ne derse desin Türk halkı bel altı esprilerine karşıda olsa, bıyık altı gülüyor. Şahan da bunu çok iyi keşfetmiş. Kaynak sağlam. Ama yinede güzel Türkiyemizin,en çok izlenen filminin böyle bir film olması gerçekten üzücü.. .

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Olay şu. Kim ne derse desin Türk halkı bel altı esprilerine karşıda olsa, bıyık altı gülüyor. Şahan da bunu çok iyi keşfetmiş. Kaynak sağlam. Ama yinede güzel Türkiyemizin,en çok izlenen filminin böyle bir film olması gerçekten üzücü.. .
Serinin en az küfürlü filmi buydu ama en çok güldüğüm de buydu :)

Beni ziyadesiyle üzen ise hala insanların neye nasıl güleceğine karışılması bırakın bu italyan sanat filmi ayaklarını :)

Şaka bi yana hala gülüyorum ya hele o kitaplarla kütüphaneden çıkışı yokmu allahım nasıl bir sahnedir ya.

Not: O kadar ince espirilerle doluyduki bu seferki film artık nesine b.k atcaklar çok merak ediyorum :)

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bence Güzeldi Film En çok üç harfli sahnesinde koptum :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Evet filmi korsan izleyeceğim dmeiştim ama..Çarşamba gübü kısmetse sinemada izleyeceğim.:)

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle vasatın altınfa bir film. Yeni olan bir iki espiri dısında hiç bir şey yok ..

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Yorumlara bakılırsa sinamaya gitmeyeceğim yahşi batı gibi beklenin altında bir film galiba...

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yeterince gereksiz ve özensiz bir filmdi sinemaya gidipte özellikle izlencek bir film değil, 2 odada cekilen filmde ne bir effekt ne bir görsellik nede bi ambians olduğu için montajıda son derece basit olmuş adamda zaten 100bine film cekip 1milyon dolar kazanmaya alıştıgı için 3ayda bir film yapıyor nasılsa seyircisi 'gülüyim yeter' diye düşündüğü için, kendi fikrim recep ivediğin ulaşmak istediği kesim bellidir, basit esprilere gülebilcek insan topluluğu artık yaptığı çoğu espriye gülememeye başladım iyice bağırıp çağırıp filmi götürmeye çalısıo. filmin ilk yarısında gülmek için kendinizi kasmanız gereksede ikinci yarısında yine biraz toparlanma oluyor. kalitesiz filmlere para kazandırmaya devam star wars serisini gecer 2yıla recep 6 7 falan cıkar nasılsa her filmin sonunu acık bırakmak kolay