Realme 6 (RMX2001) hiçbir şekilde açılmıyor recovery moda geçemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

LoafyBunny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
orange state
your device has been unlocked and cant be trusted

your device will boot in 5 second
ne demek oluyor ? sadece ekranda realme yazısı ve bu yazıyor ne yapmam gerekiyor ?
6 saniye falan sonra da telefon kendini kapatıyor ve yeniden açılıyor

LoafyBunny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonun şarjının bitmesini bekle.
Birazcık internetten araştırdım ve sorunumun "Bootloop" olduğunu gördüm. Bootloop sorunu yazılımsal ve donanımsal oluyormuş ben telefonumu 1 kere bile yere düşürmedim. Dün güncelleme gelmişti telefonuma güncellemeyi yaptım ve ondan sonra "Orange State" sorunuyla karşılaştım. Fastboot ile çözmeye çalıştım ama hem recovery moda hemde fastboota geçemiyorum. Nası çözebilirim ?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Birazcık internetten araştırdım ve sorunumun "Bootloop" olduğunu gördüm. Bootloop sorunu yazılımsal ve donanımsal oluyormuş ben telefonumu 1 kere bile yere düşürmedim. Dün güncelleme gelmişti telefonuma güncellemeyi yaptım ve ondan sonra "Orange State" sorunuyla karşılaştım. Fastboot ile çözmeye çalıştım ama hem recovery moda hemde fastboota geçemiyorum. Nası çözebilirim ?
recovery moda geçmek için bunu deneyebilirsin umarım işine yarar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

LoafyBunny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bootloop olduğu için telefon habire kendini yeniden başlatıyor. Kapatabiliyorum ama recovery moduna girmeye çalıştığımda telefon yeniden başlıyor, bu sorun habire kendini tekrarlıyor.

Bootloop olduğu için telefon habire kendini yeniden başlatıyor. Kapatabiliyorum ama recovery moduna girmeye çalıştığımda telefon yeniden başlıyor, bu sorun habire kendini tekrarlıyor.

Ben memleketimden Diyarbakır'a yeni geldim burada hiçbir yer bilmiyorum servis olsun tamirci olsun.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972

Ben memleketimden Diyarbakır'a yeni geldim burada hiçbir yer bilmiyorum servis olsun tamirci olsun.
Hocam yetkili servis olarak Diyarbakır'da bu teknik servis var.

Diyarbakır
Sento Teknik
F ırat Mah. 523. sok. No:25 ac Kayapınar / Diyarbakır
Telefon: 0412 235 30 93

LoafyBunny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Son mesajlar