Soru Rdr 2 Tavsiye Eder Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Güzel gözüküyor internette hikayesinin 60 saat olduğu söyleniyor 60 saat sıkılmadan oynayabilir miyim başlamayı düşünüyorum hiç rdr ve vahşi batı oyunu oynamadım

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Grafikleri oynanışı falan çok güzel oyun. Rockstar çok iyi yapıyor oyunları bence. Ben eski zamanda geçen oyunları daha çok severim. Bir de doğası yani yeşilliği de güzel. Çeşit çeşit hayvanlar var. Detaylar animasyonlar falanda güzel. Bu yüzdende çok beğendiğim bir oyun.
Eğer sisteminiz yetiyorsa direk alabilirsiniz. İsterseniz de indirim bekleyiniz. Yanlış değilsem bu ay Steam yaz indirimleri olacak. RDR2'de indirime girebilir.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Bence alınır ama fiyatını hikayesini falan bilmem. Fakat internette "oynadığım en iyi oyun" diyenleri çokça gördüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Grafikleri oynanışı falan çok güzel oyun. Rockstar çok iyi yapıyor oyunları bence. Ben eski zamanda geçen oyunları daha çok severim. Bir de doğası yani yeşilliği de güzel. Çeşit çeşit hayvanlar var. Detaylar animasyonlar falanda güzel. Bu yüzdende çok beğendiğim bir oyun.
Eğer sisteminiz yetiyorsa direk alabilirsiniz. İsterseniz de indirim bekleyiniz. Yanlış değilsem bu ay Steam yaz indirimleri olacak. RDR2'de indirime girebilir.
Evet indirim haziranın ortasında.