Rapid Sorunu????

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar Rapidden Dosya indirirken büyük boyutlu 50 mb civarı dosya %99 a geliyor sonra indirimiyor ne kadar beklersem bekliyim indirmiyor küçük boyutluluarda pek olmuyor ama büyük boyutlularda %90 oluyor. firefox kullanıyorum ama ie kullansamda farketmiyor. Diğer upload sitelerinde böyle bi sorunlar karşılaşmadım daha. Boşa kota gidiyor :( Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin lüftennnnnn.............

Mod not: Kalın yazmayalım

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
modemden olabilir, bulabilirsen başka bi modemle dene bide..

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Herhangi bir download yöneticisi kullanıyormusun? O da yapabilir.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Hmm. Yeterli disk alanın varmı ?

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
hımm,genelde indire programları yüzünden olur böyle şeyler, am firefox ve ie dede yapıyor dediğine göre, nedeni başka.

İnternette indirdiğin dosya limitini sınırlayan bir şey olabilir mi?
Ya da antivirüs programın dosya %100 olunca tarıyor ve sakıncalı olduğundan inditmiyor sana?

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
hımm,genelde indire programları yüzünden olur böyle şeyler, am firefox ve ie dede yapıyor dediğine göre, nedeni başka.

İnternette indirdiğin dosya limitini sınırlayan bir şey olabilir mi?
Ya da antivirüs programın dosya %100 olunca tarıyor ve sakıncalı olduğundan inditmiyor sana?

kaspersky kullanıyorum ondanmıki aceba?

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bence yer veya modemle alakası yok. Olsa olsa Firefox yapıyordur.

Jdownloader diye bir program var. Bu güne kadar bu programla indirdiğim hiç bir rapid yarıda kalmadı. Üstelik firefox'a göre hızlı indiriyor.

Denemeni tavsiye ederim. Ben bu programla tanıştığımdan beri çok rahatladım.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bence yer veya modemle alakası yok. Olsa olsa Firefox yapıyordur.

Jdownloader diye bir program var. Bu güne kadar bu programla indirdiğim hiç bir rapid yarıda kalmadı. Üstelik firefox'a göre hızlı indiriyor.

Denemeni tavsiye ederim. Ben bu programla tanıştığımdan beri çok rahatladım.

kullandım onuda o da fayda etmedi :(:( 60 mb dı indireceğim %99.99 dedi kaldı :(

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
O zaman senin sorunun gerçekten ciddi. Peki %99 olan partların çalışmıyor mu? Benim bir defa firefoxla %99 da kaldı açtım açıldı.

y.atik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firefox u kaldır tekrar başlat bilgisyarı. bide kaspersky !i devre dışı bırakarak indir.

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Eğer tüm dosyalar için aynını yapıyorsa sorun bilgisayarında, sadece belli bir dosya için yapıyorsa sorun dosyadadır. Tabi bu yorumum sorunu çözmende hiç bir faydası yok o da ayrı :)
Rapid linkini bulduğun yerde yorumlar var mı? diğerlerinin de başına aynı şey gelmiş mi ki?

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bendede indirme yaparken herhangı bı yerden arada takılıyo duruyo devam edıyo takılıyo duruyo sonra devam edıyo nedense

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Eğer tüm dosyalar için aynını yapıyorsa sorun bilgisayarında, sadece belli bir dosya için yapıyorsa sorun dosyadadır. Tabi bu yorumum sorunu çözmende hiç bir faydası yok o da ayrı :)
Rapid linkini bulduğun yerde yorumlar var mı? diğerlerinin de başına aynı şey gelmiş mi ki?

büyük boyutlu dosyaların %90 ında böyle oluyor

bilal.65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadasım internet download manager adında bir hızlı indirme programı var onu kur veya flashget i kur hızlı indirme programların dan bir tanesini kur bide onla dene...

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Arkadasım internet download manager adında bir hızlı indirme programı var onu kur veya flashget i kur hızlı indirme programların dan bir tanesini kur bide onla dene...

flashget bildiğim kadarıyla rapidden dosya indirmiyor

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Free Download Manager i dene herseyden ındırım yapıyo rapıd fılan fark etmıyo flash get ten daha ıyı

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Anti-Vırus programını pasif yaparak indirmeyi dener misin ?

memoli63

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adamın bende bu sorun vardı eğer avira kullanıyorsan 100 de yüz aviradan kaynaklanan bir problem indirirken virüs programını durdur bir de öyle dene kolay gele

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Adamın bende bu sorun vardı eğer avira kullanıyorsan 100 de yüz aviradan kaynaklanan bir problem indirirken virüs programını durdur bir de öyle dene kolay gele

yok kaspersky kullanıyorum. Free Download Manager kullanıyorum dowland yapmadanda pasif hale getiriyorum kasperskyı bi sorun çıkmadı şimdiye kadar inş bundan sonrada çıkmazzz

Herkeze Yardımlarınız için TEŞEKKÜRLER.....