Rage Böyle Oynanıyor

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Rage Böyle Oynanıyor

id Software'in yeni amiral gemisi olacak olan Rage için oynanış trailer'ı yayınlandı. Oyun içi birçok enstanenin yer aldığı görüntülerde, efektler adeta göz dolduruyor.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Rage oyununu uzun zamandır bekliyorum :) gerek örümcek yardımı olsun gerekse diğer silahlar araba olabilmek vs. oyun tamamiyle harika videodanda anlaşılacağı gibi müziklerde tam oyuna adapte olabilecek türden :) çıkış tarihini merakla bekliyorum.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Turret bırakma özelliğini çok sevdim. Velakin bu kadar oyun bolluğunda çok daha iyi fps'ler gördüğümüz bu zamanlarda bu 5 dakikalık videoda Rage işte bu denebilecek bir olaya rastlamadım. Rage'i bende bekliyorum ama maalesef Quake ya da Doom gibi efsane olacak gibi durmuyor.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
baya güzel görünüyor özellikle örümcekle bomba yüklü araba falan çok hoşuma gitti sabahlara kadar kendini oynatacak gibi görünüyor...

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
ben pek beğenmedim...gerçekçi grafikler ve bi kaç küçük yenilik dışında oyunda çekici bir şey göremedim...pek efsane olacağa benzemiyor bence:)

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İlginç bir oyun olcağı belli ama bir Doom bir Quake olamıycak gibi geliyor.Bakalım hayırlısı...

Son mesajlar