Haber Dying Light 2'ye Mikro Ödeme Eklendi!

Martin Archimbaud

Profesör
Katılım
13 Ağustos 2019
Mesajlar
3,476
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
3,855
Puanları
358
images.jpg


Techland tarafından oyunculara sunulan zombi temalı hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Dying Light 2: Stay Human için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.12 güncellemesi olarak karşımıza çıkan bu yama oyuna bir yıldan sonra mikro ödeme sistemini dahil ediyor.

Oyun içi satın alımlar başladı
Son güncelleme oyuna bir dizi kozmetik, silah ve daha fazlasını ekliyor. Bu kapsamda oyunda yer alan bu yenilikleri satın almak için bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Birçok Dying Light hayranı için büyük bir hayal kırıklığı olan bu yeni sistem şu anda eleştirilerin odağında.

Techland şu anda oyuncuların 7 Ekim'e kadar kullanabilecekleri 500 DL Puanı veriyor. Ancak oyun içi mağazadan satın alabileceğiniz çoğu şeyin maliyetinin 500 DL Puanından fazla. Dolayısıyla temel olarak bu ücretsiz puanlarla pek fazla yararlı içerik elde edemiyorsunuz.

Dönüp baktığımız zaman Tencent yakın zamanda Techland'i satın aldı. Durum böyle olunca bu tarz bir sistemin gelmesi pek de şaşırtıcı değil. Elbette bu sistem dışında oyuna yeni içerikler ve düzeltmeler de dahil oldu.

Bölüm Sonu Canavarı
@niyazi5859 hatırlıyorsanız Tencent Techland'i satın aldığında bu konu hakkında endişelerimizi dile getirmiştik, korktuğumuz başımıza geldi. :D
 
Son düzenleme:
Üst