Haber Dying Light 2 ve The Walking Dead işbirliği!

Martin Archimbaud

Profesör
Emektar
Katılım
13 Ağustos 2019
Mesajlar
3,499
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
3,903
Puanları
358
Dying-Light-2-ile-The-Walking-Dead-Isbirligi-Geliyor-1140x641-min.png


Techland tarafından yapılan DyingLightGame Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile Dying Light 2 ile The Walking Dead işbirliği duyuruldu. Şimdilik pek bir detay verilmemiş olsa da, beklemeye değer bir etkinliğin olacağına şüphe yok.

Geçmişte Techland, Dying Light için Rocket League ve Dying Light 2 için de Mayıs ayında Call of Juarez: Gunslinger ile işbirliğine gitmişti. Her iki işbirliğinde de temalı içerikler açık dünya hayatta kalma oyununa gelmişti. Bunların bir yenisi de The Walking Dead için imzalandı.

DyingLightGame Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile Skybound Games ile imzalanan anlaşma bağlamında özel bir etkinliğin düzenleneceği duyuruldu. Şimdilik bu etkinlikte bizi neyin veya nelerin beklediği belirtilmiş değil. Sadece ‘hiç olmadığı gibi hayatta kalın, işe yarar eşya arayın ve zombi kesin’ denmiş.


Yapılan paylaşıma resmi TheWalkingDead Twitter hesabından bir cevap yazılmış. Ancak ne yazık ki “Zombi ile savaşmak hakkında birkaç şey biliyoruz.” haricinde başka bir şey söylenmemiş. Şu an için tek yapabileceğimiz beklemek.

Hatırlayacağınız üzere Dying Light 2 için son olarak Good Night, Good Luck adı altında yeni bir güncelleme yayınlanmıştı. Gece vakti daha fazla korku ögesi, Volatile yaratıkları, hava kontrolü, parkur mekanikleri ve ivmeyi koruma iyileştirmeleri, Fiziksel ve Desteklenmiş olmak üzere iki farklı mod ve Harran Gün Batımı ve Daha Karanlık Geceler olmak üzere yeni renk derecelendirmeleri, 13 Temmuz 2023 Perşembe günü son bulacak Yaz Korkuları etkinliği ve Mod.io entegrasyonu ile Topluluk Haritaları’nın şimdilik PC kullanıcıları için erişilebilir hale gelmesi gibi pek çok yenilik bizlere sunuluyor.

Bunların dışında, PC SSR Ultra grafik seçeneği ve kooperatif oynanış ve kullanıcı arayüzü dahil oyun geneli için pek çok hata çözümlemeleri ve iyileştirmeler de yapılıyor.

Turuncu Levye
 

MuratKndl

Öğrenci
Katılım
12 Nisan 2023
Mesajlar
48
Reaksiyon puanı
30
Puanları
18
Yaş
27
TWD ile ilgili her şey merak uyandırmıştır bende, zombi yapımlarına ayrı bir ilgim var dying light iki oyununu da zaten çok seviyorum, tuz biber oldu üstüne.
 
Üst