Haber Dying Light 2 ve For Honor işbirliği duyuruldu!

Martin Archimbaud

Profesör
Emektar
Katılım
13 Ağustos 2019
Mesajlar
3,499
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
3,902
Puanları
358
Techland tarafından açıklanan yeni Dying Light 2 içerik yol haritası detaylarına bakılırsa, Dying Light 2 ve For Honor iş birliği yolda. Hatta Vampire: The Masquerade oyunu ile de bir iş birliği planı var.

Dying-Light-2-ve-For-Honor-Is-Birligi-Geliyor-1140x641.jpg


Dying Light 2 ve For Honor İş Birliği Duyuruldu
Polonya menşeli geliştirici tarafından yeni oyunun çıkışı öncesinde, beş yıllık bir içerik desteği planından söz edilmişti. 2022 yılının Şubat ayında satışa sunulan Dying Light 2, ikinci yaşına doğru gider iken Techland de sözünü tutmaya devam ediyor. X hesabı üzerinden yapılan yeni paylaşım ile Dying Light 2 ve For Honor iş birliği ve sonbahar ile kış mevsimlerinde bizleri daha başka nelerin beklediği de ortaya çıkartıldı.


Ücretsiz olarak yayınlanacak olan içerikler ile arkadaşlarımız ile oynayabileceğimiz yeni görevler, araştırmalar, ve yeniden oynanabilir GRE anomalilerin yanı sıra, ateşli silahlar ve Kule Baskını adı altında yeni bir mod eklenecek.

Bunların yanı sıra, silah tamiratı, yeni düşman varyasyonları, bıçaklar ve mızraklar, ücretsiz kıyafetler, yazılı sohbet, teçhizat ve mod parçalama, yeni silah enderliği, Kabus adı altında yeni zorluk seviyesi, bitiriş hareketleri, patlayıcı bıçaklar ve fırlatılabilir ninja yıldızları, Bloom efektini açıp kapatabilme ve topluluk modları için destek gibi pek çok yeni özellik de getirilecek.

Son olarak, Techland tarafından yayınlanan yeni içerik yol haritası detaylarına göre, bu ay içerisinde Vampire: The Masquerade oyunu ile bir iş birliği ve Cadılar Bayramı etkinliği bizi bekliyor. Kasım ve Aralık aylarında ise For Honor iş birliği ve kış mevsimi kutlamaları etkinliği ile 2023 yılını kapatacağız. Ocak ve Şubat aylarında ise Dying Light 2 oyununun ikinci yıldönümü kutlamaları bizi bekleyecek.


Turuncu Levye
 
Üst