Haber Quinfall - New MMORPG

Bu konuyu okuyanlar

MMOPortal

Öğrenci
Katılım
1 Haziran 2022
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
25
Selamlar sizlere yeni keşfettiğim MMORPG oyunundan bahsedeceğim. Bu oyun 2022'nin başlarında aşağıda gördüğünüz Pre-Alpha videosu ile duyuruldu. Peki, nedir bu Pre Alpha olayı derseniz "Oyunların kaba taslaklarının neler olduğunu anlatan bir videodur. Kısacası aklımızda olan içerik planları ve hikâyemiz özet olarak bunları ifade ediyor demektir. Burada gördüğümüz şeyler oyunun nihai taslağı değil, aksine ana fikirleri olarak belirlenen öğelerdir." Quinfall bu açıdan umut vadeden bir birkaç detaya sahip bunları inceleyecek olursak öncelikle video izlemenizi ve ardından değerlendirme yazımın devamına bakmanızı tavsiye ederim.


Videonun ilk kısmı oyunun yer alacağı hikâye ve olay örgüsünü anlatıyor. Çoğunlukla gördüğümüz bir evren düşüşü ve onun kaderinin yeniden belirlendiğini hissettiriyor. Belki de başlangıç için düşünmemizi istedikleri sadece budur. Ardından oyunun "IN-GAME" yani oyun içi görüntülerden alınmış Game Play görselleri başlıyor. Burada dikkatimi ilk çeken şeylerden biri;Gemi Görüntüleri görsellik açısından gerçekten umut vadediyor. Eğer video ve görsellerde gördüğümüz kadar eğlenceli bir gemi sistemi olacaksa tadından yenmez.Ayrıca oyunun nihai harita boyutunun yapımcılar tarafından Discord sunucularında yer alan "Soru-Cevap" röportajların da 2006km2 olarak belirlendiği söylenildi. Biraz araştırma yaptığımızda bu bahsedilen rakamın şu anda yayınlamış ve yayınlanacak tüm MMORPG'lerin rekorunu kırdığını gösteriyor.

Oyun paylaşılan görsellerinde bulunan detaylar masaüstümüzde çok güzel durabilecek Duvarkağıdı görsellerini andırıyor. Bunların oyun içi görsellik olması da oyuncunun bir hayli iştihanı artırıyor diyebiliriz.

Yapımcıların düzenlediği Discord röportajlarında öğrendiğimiz bilgilere göre oyunda tırmanma mekanları bulunacak ve Dungeon bulunan mekanikler ile pekiştirileceği söylendi. Bu da Dungeon sistemlerinin düz ve sadelikten daha farklı çeşitlikler olacağını düşündürüyor.

Karakter Görüntüleri:
Su Altı Görüntüleri:Oyun hakkında daha fazla bilgi toplamak için fan topluluklarına katılabilirsiniz.

Facebook Grubumuz: Görüntülemek İçin Giriş Yap veya Kaydol
Oyunun Resmi Discord Sunucusu: Join the The Quinfall Discord Server!
 
Üst