Yardım Puanımdan utanıyorum

Scorpion's Revenge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler selamın aleyküm. Hiç uzatmadan konuya gireceğim. Belki yakınmak gibi olacak ama açacak başka bir yer de bilmiyorum. Dün açıklanan yks de 452 puan alarak 50 bine girdim. Aslında daha iyi bekliyordum tabii ki ama gerek yığılma gerekse de hesap ettiğim netten daha düşük gelmesi sonucu puanım bu geldi maalesef. Çevremdeki arkadaşlarım veya hocalar hepsi iyi bir puan aldığımı söylüyor ama ailem özellikle de annen ekseriyetle memnun değil. Sebebi de mezun senem olması (120 binden bıraktım) ve bana iki senede anca bunu mu yapabildim demeleri. Aslında ilk hesap ettiğim yer gelmese de B planı olarak hesap ettiğim yer geliyor gibi duruyor inşallah. Fakat bir türlü anlatamıyorum. Bu da yetmezmiş gibi 50 bin sıralama yüzünden annemle babamın tartışmış olması. En çok zoruma gıden de ne biliyor musunuz? 3-5 soru daha yapsam şunların hiçbirinin olmayacak olması. Biraz uzattım ama dediğim gibi açılacak başka bir yer gelmedi aklıma. Tavsiyelerinizi ne olur esirgemeyin

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,669
Sınav hiçbir zaman dünyanın sonu değildir. Ben açıkçası hayatım boyu hiçbir zaman düşük aldığım bir sınava üzülmedim.