PTT - PostNL Kargo Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

soultechuser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi günler. Daha önceden açtığım bir kargo sorunu temalı konum vardı. Bu onun devamı gibi olacak. Ben anlaşmazlığı cumartesi günü açtım fakat daha öncesinde perşembe günü ürünün geldiğine dair (!) bir ibare yer aldı, sitede. Yani şöyle diyeyim, PostNL ve PTT sorgularım tamamen farklı. Anlaşmazlık açtığım mağaza bana "Yerel kargo şirketinizden sorgu yapınız." tarzında bir mesaj gönderdi fakat ben anlaşmazlığı devam ettireceğimi, ürün gelirse (ki gelmeyecek yüksek ihtimalle) elimden gelirse geri yollayacağımı söyledim. Sorum şu, daha önce böyle saçma sapan bir şey yaşayan var mı, varsa da süreçleriniz neler oldu ? Fotoğraflar ve önceki konunun linki ektedir, şimdiden teşekkürler.
Ayrıca yaklaşık 1 ayı aşkın ne kargoya ulaştım ne de başka bir şey oldu. Giden paraya değil de daha çok bu iletişimin böyle olmasına üzülüyorum. Ve tavsiyem, sakın ama sakın Bluedio ve türevi fabrika altı markalara bulaşmayın.

Ekli dosyalar

• HTB1xVHhTHPpK1RjSZFF7615PpXao.png
    HTB1xVHhTHPpK1RjSZFF7615PpXao.png
    86 KB · Görüntüleme: 467
  • Opera Anlık Görüntü_2019-05-01_141403_gonderitakip.ptt.gov.tr.png
    Opera Anlık Görüntü_2019-05-01_141403_gonderitakip.ptt.gov.tr.png
    50.6 KB · Görüntüleme: 443

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Konu takip, benimde bir kargom uzadı biraz kuvvetle muhtemel bende sorun yaşayacağım.