PSU Fan'ı Temizlenmez ise ne olur?

Bu konuyu okuyanlar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322

PSU Fan'ı Temizlenmez ise ne olur?

Kısaca sorum bu PSU ile hiç bir bilgim yok. İnternet'te araştırdım hiç bir yerde bulamadım hatta Çözümü bırakın onla alakalı hiç bir şey çıkmadı. Ben PSU Fan'ımı bayadır temizlemiyorum. Bilmediğimden değil Diğer Fanlar'ın Temizliğini yapıyorum fakat PSU bana tehlikeli geliyor.

Son düzenleme:

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Çünkü ikisinide öğrenmek için. Haklısınız banada saçma geldi düzeltiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıyorum işte patladığında yazacağım
Fanlar çalışıyormuş zaten, çalışmasa bile öyle kullanmanız hiç sağlıklı değil, kesin patlayacak diye bir şey yok, ama riske girmeye gerek yok değil mi?

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Fanlar çalışıyormuş zaten, çalışmasa bile öyle kullanmanız hiç sağlıklı değil, kesin patlayacak diye bir şey yok, ama riske girmeye gerek yok değil mi?
Peki tamam. Günde belirli aralıklar ile kapanan her zaman aynı döngüde kullanılan PSU Fan'ı ortalama Ne gibi bir süre ile temizlenmelidir?

12 saat kullanıyorum her 5,6 Saat'da dinlendiriyorum bende dinleniyorum 15-20 DK
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 yıllık bilgisayarımda temizlemedim halen daha duruyor bir şey olmaz. Şu anki bilgisayarımda da 4. Yılında temizledim.
Hocam, Sanırım bende 11 yıldan beri temizlemiyorum gerçekten Diğer Fanlar hariç ve iç temizliği hariç sadece PSU Fanı temizlemedim bir şey olmadı kalitesiz bir PSU bide yani orta Everest işte anlarsın.

Reaksiyon puanı
8,023
İlginç koymanız ne alaka insan hesabına alıp cevap veriyoruz