PS3, Slim mi Fat mı?

Bu konuyu okuyanlar

mete39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta görüldüğü gibi bir sorum var ayrıca korsan oynuycam bu korsan oynamak nasıl oluyor ? Birazda ps3 hakkında dikkat edilmesi gerekenler olur tüm bilgilerinizi deneyimlerinizi bekliyorum.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Slimler çok ısınıyor uzun oynayışlara bağlı olarak.

mete39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla abi fatlardada sarı ışık falan mı ne varmış makine gidiyormuş. Birde korsan oyun nasıl yüklüyoruz ? Hem korsan hem orjinal oynama ihtimalim var mı ?

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bu ara bende ps3 alma derdindeyim araştırıyorum ama senin gibi pek cevap bulamıyorum bazı yerlerde slim kasa daha iyi , FAT çabuk bozuluyo diyolar.

hem korsan hem orjinal oynamak yok malesef piyasa 3.50 versiyonununda bi ps3 bulursan kırdırıp hep korsan oyncaksın tabi 3.56 nın üstünde olursa kırılmıyomuş.Eğer bulamazsam xbox alıcam bende

mete39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende senin durumundayım valla.

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence slim al 24 saat kapatmadan oyun oynamayacaksın herhalde ısınabilir ama kolay kolay sorun çıkartmaz Sony ürünleri

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Super slim kullanıyorum öneririm slim alınmaz artık. Hem kasa inceldikçe nanometre de iyileştiriliyor şuan en kalitelisi super slimdir.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
5 senedir FAT kullanıyorum bir şey olmadı. Bence hangisini ucuza bulursan onu al.

mete39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla superslimler kırdırılmıyor diye biliyorum. Kaya bu aradada bir baktım fatların çoğunda sarı ışık kırmızı ışık hatası falan oluyormuş o yüzden şüphem var ayrıca slime görede ucuzlar

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
[MENTION=361601]mete39[/MENTION] sarı ışık zırt pırt o hatalar kırdırıp PSN'ye bağlanınca falan oluyor.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mete, sabah doğubanka gidicem burda merak ettiğimiz her şeyi orda araştırcam bol bol.. gelince bilgilendiririm

mete39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
makarov çok saol bnede ordan almayı düşünüyorum malum ucuz.

Makarow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğubanktan geldim şuan.. ilk önce şunu söyliyim böyle kazıkçı böyle fırsatçı herifler görmedim

bizim istediğimiz kırılabilir model ps3 ler piyasada az bulunuyo diye kendilerine stok yapmışlar ve kırılabilir model ps3 + 30 oyun 1200 TL.. Oyun istemiyorum boş makine ne kadar dedim yine aynı diyo.. hepsi aynı ağızdan konuşuyo birisi napmışsa öbürüde aynısını yapmış 30 oyun + 1200 tl bilmem ney ...fiyata bak allah korkusu olsa böyle yapmazlar

normal kırılmayan ps3 fiyatları 500 tl 320 Gb.

Xbox 360 elite 500 GB. + 30 oyun 700 TL.

Hiç oyun atılmamış kırılmamış xbox elite 650 Tl.

bi adamla uzun uzun konuştuk eğer dedikleri gerçekten doğruysa xbox almak daha mantıklı diyelim gta 5 eylülde çıkcak ama onu kırılmış ps3 de oynamak için 6 ay beklersin falan dedi korsanının çıkması için .

xbox da 3 k hatası hiç yokmuş artık bu yeni modelde olursa bile getir yenisini veririm dedi iki yılda garantisi varmış

ama ben konsol falan almıcam vazgeçtim bu ne biçim iş be arkadaş altı üstü bi oyun oynıcaz git bi ton para dök işin yoksa vallahi adamı zorla caydırıyolar

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
[MENTION=361004]Makarow[/MENTION] işte biz de bu fırsatçı herifler yüzünden Dogubank tan ayrıldık.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
korsan için super slim olmaz bunu unutma
fat kasaların ve slimlerin bazıları üretim numarasına göre kırılıyor veya kırılmıyor ama bence net varsa orjinal online oyna 1 oyun 10 oyundan iyi oluyor böyle:D

kbryantt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2007 Şubat'ta FAT kasa aldım ilk üretimlerden. 5 sene kullandım ve sadece lensi bozuldu. FATi her zaman slime tercih ederim.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Doğubanktan geldim şuan.. ilk önce şunu söyliyim böyle kazıkçı böyle fırsatçı herifler görmedim

bizim istediğimiz kırılabilir model ps3 ler piyasada az bulunuyo diye kendilerine stok yapmışlar ve kırılabilir model ps3 + 30 oyun 1200 TL.. Oyun istemiyorum boş makine ne kadar dedim yine aynı diyo.. hepsi aynı ağızdan konuşuyo birisi napmışsa öbürüde aynısını yapmış 30 oyun + 1200 tl bilmem ney ...fiyata bak allah korkusu olsa böyle yapmazlar

bi adamla uzun uzun konuştuk eğer dedikleri gerçekten doğruysa xbox almak daha mantıklı diyelim gta 5 eylülde çıkcak ama onu kırılmış ps3 de oynamak için 6 ay beklersin falan dedi korsanının çıkması için .

xbox da 3 k hatası hiç yokmuş artık bu yeni modelde olursa bile getir yenisini veririm dedi iki yılda garantisi varmış

ama ben konsol falan almıcam vazgeçtim bu ne biçim iş be arkadaş altı üstü bi oyun oynıcaz git bi ton para dök işin yoksa vallahi adamı zorla caydırıyolar

Kardeş senin gittiğin yer yanlış bi kere git golddan teknosadan al bunları yaşama

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hahhahahahaahhahahahaahha.Fat mi?:lol:Alo onların üretimi durmuş.(Belki yanlış da olabilirim:blushing: ben böle biliyorum)Alıcaksan super slim ve kalitelisinden bir slim öneririm.:hammer:Uyarı:Slimler daha pahalıymış bu neden böyle bana bi anlatın?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Allah Allah.Ya o zaman super slim yada xbox.Bu arada benim ellerimde mi problem var fps oyunlar ps3 ile daha rahat oynuom bu ne iş.Korkuyom valla :D

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eğer temiz ps3 isterseniz özelden yazın bana 2 aylık makine var elimde(super slim) yanında da 5 orjinal oyun ve 1 ay psn plus kodu veririm

yigoyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben ucuza oyun satiyorum baya oyunu cok ucuza saticam
mail:yar.yigit@gmail.com

ulasabilirmisin bana?